انواع کانکس

انواع کانکس

ما در این مقاله می خواهیم تا شما را با انواع کانکس پیش ساخته آشنا کنیم. کانکس ها انواع متفاوتی دارند. بعضی از آن ها به صورت مسکونی و بعضی به صورت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. شیوه استفاده و نوع هر کدام از این کانتینر و کانکس ها با یکدیگر متفاوت است. همچنین کارکرد هر یک با دیگری فرق می کند. شما می توانید با مطالعه جدول زیر با انواع کانتینر و کانکس ها آشنا شوید و ویژگی ها و کاربرد های هر یک را مطالعه کنید.

 

کانکس نگهبانی و سرایداری کانکس اداری و مدیریتی
کانکس مسکونی و ویلایی کانکس فروشگاهی و رستوران

 

این کانکس ها کانکس هایی هستند که کاربرد های مشابهی با یکدیگر دارند. کاربرد این دسته از کانکس ها تا حدودی شبیه به یکدیگر است. اگرچه به لحاظ طراحی و ساخت با یکدیگر متفاوت هستند.

هر کدام از آن ها برای اهداف متفاوتی طراحی می شوند. به شما پیشنهاد می کینم که مطالب بعد را مطالعه کرده و ویژگی های هر کدام از این کاانکس ها را بررسی کنید.

 • کانکس نگهبانی و سرایداری

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی به کانکس هایی گفته می شود که برای نگهبانی از ساختمان ها و مجتمع های بزرگ طراحی و ساخته می شود. بعضی از مجتمع های بزرگ که تجاری و مسکونی هستند، به یک نگهبان برای نگهداری و حفاظت نیاز دارند.

این نگهبان ها باید به صورت مستمر از مجتمع حفاظت کنند. به همین دلیل آن ها به یک جای خواب و استراحت نیاز دارند. انتخاب کانکس نگهبانی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها در این زمینه باشد.

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری به کانکسی گفته می شود که برای استراحت سرایدار ، در یک واحد مسکونی یا تجاری قرار می گیرد. به عبارتی به یک فضای مشخص برای استراحت سرایدار نیاز است. معمولا در ساختمان های مسکونی، یک طبقه در همکف را با این موضوع اختصاص می دهند.

به عبارتی این مقدار فضا برای اقامت سرایدار و خانواده اش است. گاهی می توان از راهکار های دیگر در این زمینه کمک گرفت. یکی از این راهکارها، استفاده از کانکس سرایداری است. استفاده از این سازه سبب می شود تا اقامت راحت تر و از هزینه ها کاسته شود.

 

بیشتر بخوانید: کانکس پیش ساخته

 

 • کانکس اداری و مدیریتی

کانکس اداری

 

کانکس اداری

کانکس اداری

سازه اداری به کانکسی گفته می شود که برای انجام فعالیت های اداری توسط کارکنان و کارمندان یک واحد اداری مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکس ها در شرکت ها و نهاد های متفاوت و حتی سازمان های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرند.

به عبارتی برای انجام امور اداری و شرکتی از این سازها  استفاده خواهد شد. شما می توانید از این کانکس ها برای انجام امور متفاوت خود استفاده کنید. ابتدا باید توجه داشته باشید که کانکس اداری در چه مناطقی قرار می گیرد.

فراموش نکنید که محیطی که انتخاب کرده اید حتما باید قابلیت های یک محیط اداری را داشته باشد. به عباتی نمی توانید در یک محیط غیر اداری این دسته از کانکس ها را نصب کنید. به شما پیشنهاد می دهیم قبل از خرید کانکس، حتما به محیطی که انتخاب کرده اید و قابلیت های آن توجه کنید. در غیر این صورت نمی توانید به تمام اهداف خود دست پیدا کنید.

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی به کانکسی گفته می شود که کاربردی مشابه با کانکس اداری دارد. این دسته از سازه ها توسط مدیران و مهندسان و صاحبان یک شرکت خریداری می شوند. بعضی از افراد علاقه مند هستند تا یک محیط بزرگ تر برای خود داشته باشند.

به همین دلیل این کانکس را خریداری کرده و به طبقات بالاتر اضافه خواهند کرد. به این صورت که یک طبقه به ساختمان اضافه می کنند. این یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس مدیریتی است.

به عبارتی این امکان وجود دارد تا کانکس در یک محیط مجزا قرار بگیرد. همچنین می تواند به آخرین طبقه اضافه شود. این یکی از مهم ترین کاربرد های کانکس مدیریتی است.

 • کانکس مسکونی و ویلایی

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

کانتینر مسکونی و ویلایی یکی از مهم ترین و پر تقاضاترین کانکس های شرکت است. این دسته از کانکس ها کاربری مسکونی دارند. این سازه برای سکونت و استقرار دائمی طراحی شده است. نوع طراحی آن با کارکرد سازه مطابقت دارد. به عبارتی باید به گونه ای طراحی شود که شرایط مناسب سکونت دائم را داشته باشد. در غیر این صورت کاربرد چندانی نخواهد داشت.

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی به کانکسی گفته می شود که کاربری مسکونی دارد. با این تفاوت که برای مناطق ویلایی طراحی شده است. نوع سازه، جنس آن، متریالی که در آن استفاده شده همگی بر اساس یک محیط ویلایی طراحی شده اند.

ما از انواع کانکس طراحی های متفاوتی داریم. طراحی این کانکس ها بایکدیگر فرق می کند. به عبارتی بی شمار طراحی متفاوت از کانکس ویلایی وجود دارد. طراحی آن شامل طراحی ویلاهای جنگلی، کلبه ای، چوبی و… می شود. شما می توانید انواع آن را مشاهده کرده و سپس از آن استفاده کنید.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره ۰۹۱۲۰۸۰۱۸۵۰ تماس حاصل فرمایید.

 

 • کانکس فروشگاهی و رستوران

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

سازه فروشگاهی به کانکس هایی گفته می شود محصولات مختلف را با عناوین متفاوت به شما عرضه می کنند. به عبارتی محصولات متفاوت فرهنگی، خوراکی، هنری  و … را به شما عرضه خواهند کرد.

این دسته از کانکس ها در بازار و حتی در سطح شهر بسیار زیاد هستند. شما می توانید هر کدام را که برای کسب و کار شما بیشتر مناسب بود خریداری کنید. این یکی از انواع کانکس است که طرفداران زیادی دارد.

کانکس رستوران

کانکس رستوران به کانکسی گفته می شود که غذا و خوراکی های متفاوت را به شما عرضه خواهد کرد. انواع کانکس رستوران مورد استفاده قرار می گیرد. گروهی غذاهایی با طبخ سریع یا همان فست فود را عرضه می کنند.

گروهی دسته بندی غذایی متفاوتی دارند. کانکس های فست فود عمدتا در بازار و پاساژ های بزرگ قرار می گیرند. کانکس هایی که غذاهای دیگری را ارئه می دهند، در فواصل بین شهری و در جاده ها و نزدیک اقامت گاه ها قرار دارند.

معیار های انواع کانکس

معیار های متفاوتی برای دسته بندی انواع کانکس وجود دارد. یکی از این معیار ها بزرگ و کوچک بودن کانکس است. اگر کانکس در اندازه های کوچک ساخته شود، می توان آن ها در کانکس کوچک نامید.

اگر کانکس در اندازه های بزرگ تر ساخته شود کانکس بزرگ نامیده خواهد شد. نامگذاری کانکس بزرگ با توجه به این ویژگی ها انجام پذیر است. شما می توانید کانکس خود را با توجه به این ویژگی ها نام گذاری کنید.

ما انواع کانکس را با توجه به ویژگی های دیگری دسته بندی می کنیم. یکی از این ویژگی ها، سیار بودن یا ثابت بودن انواع کانکس است. ما به انواع کانکس که برای استفاده دائمی خریداری می شوند، کانکس ثابت و کانکس هایی که استفاده کوتاه مدت تری دارند، کانکس سیار می گوییم.

ابعاد انواع کانکس

ابعاد انواع کانکس

ابعاد انواع کانکس

ما ابعاد انواع کانکس را با توجه به نیاز ها و دستورات خریدار مشخص خواهیم کرد. در حقیقت خریدار باید به ما بگوید که برای چه منظوری کانکس را خریداری می کند. همچنین باید درباره ابعاد و اندازه هر کدام از بخش های کانکس نظر خود را اعلام کند.

در این صورت می توان بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ کرد. انواع کانکس با توجه به این مولفه ها مشخص خواهند شد. به عبارتی موارد دیگری هستند که اندازه انواع کانکس را مشخص می کنند. در میان این موارد نیاز ها و دستورات خریدار از بقیه موارد مهم تر است.

قیمت انواع کانکس

ما قیمت انواع کانکس را بر اساس ابعاد، طراحی، مواد به کار رفته مشخص خواهیم کرد. البته قیمت گذاری انواع کانکس متفاوت است. بعضی از کانکس ها با امکانات بیشتری فروخته می شوند. بعضی امکانات کمتری دارند.

طراحی بعضی از آن ها خاص و طراحی بعضی دیگر معمولی است. همه این موارد از جمله موارد اثرگذار در قیمت انواع کانکس هستند. شما می توانید قیمت انواع کانکس را مشخص کنید. به عبارتی با انتخاب های خود قیمت آن را تا حدودی مشخص خواهید کرد. مساحتی که مشخص می کنید، موادی که در کانکس به کار رفته، مشخص کننده قیمت انواع کانکس است.

خرید انواع کانکس

خرید انواع کانکس

خرید انواع کانکس با توجه به نیاز و درخواست خریدار صورت می گیرد. ما مطابق با درخواست و نیاز شما، یک کانکس را برای خرید به شما پیشنهاد خواهیم داد. البته انواع کانکس را به شما پیشنهاد می دهیم. شما می توانید انواع کانکس را انتخاب کنید. در حقیقت دست شما در انتخاب  کانکس باز است.

فروش انواع کانکس

ما با فروش کانکس سعی داریم تا شما را در این مسیر قرار داده تا شما بتوانید از این مزایا استفاده کنید. فروش انواع کانکس شامل فروش سازه مسکونی و فروشگاهی، رستوران و سرویس بهداشتی نیز می شود. شما می توانید انواع این سازه را خریداری کنید. ما فروشنده انواع کانکس به شما هستیم.

تعمیرات انواع کانکس

انواع کانکس توسط شرکت تعمیر خواهند شد. این تعمیرات شامل تعمیر اجزای داخلی و خارجی سازه است. اجزای اصلی کانکس کاربری کانکس را تعیین می کنند. به همین دلیل در صورت آسیب دیدگی می بایست تعمیر شوند. در غیر این صورت کارکرد کانکس از دست خواهد رفت. شما می توانید در این شرایط بهترین تصمیم را بگیرید. این گونه می توانید از مزایای کانکس بهره ببرید.

 

b2n

rizy

Rate this post
12 پاسخ

تعقیب

 1. […] کانکس وان، طراحی متنوع سازه است. شما می توانید از انواع کانکس در اردبیل استفاده کنید. این کانکس انواع متفاوتی دارد. […]

 2. […] علاوه بر آن بعضی از مشتریان، خواهان به کارگیری و قرار دادن امکانات خاصی در داخل کانکس خود می باشند. به نوعی قرار دادن این امکانات مطابق با سلیقه و نظر خواهی از مشتریان است. مشتریان به خوبی مشخص می کنند تا کانکس دو طبقه چه امکاناتی داشته باشد و در چه صورتی مورد استفاده قرار گیرد انواع کانکس. […]

 3. […] می توانید انواع کانکس در همدان را مورد بررسی قرار داده و سپس خرید خود را […]

 4. […] کانکس وان ارائه دهنده انواع کانکس در تهران محسوب می شود. در حقیقت تهران به عنوان پایتخت […]

 5. […] این شرایط به شما پیشنهاد می کنیم با مطالعه مقاله زیر با انواع کانکس در این استان آشنا شده و سپس متناسب با نیاز خود اقدام به […]

 6. […] واقع در شمال کشور یکی از بهترین استان ها در زمینه تولید انواع کانکس به شمار می‌رود. به شما پیشنهاد می‌کنیم با ویژگی های هر […]

 7. […] کانکس وان، تولید کننده انواع کانکس در البرز به شمار می‌رود. شما می توانید با انواع کانکس […]

 8. […] خواهیم شما را با انواع کانکس در شمال آشنا کنیم. به عبارتی کانکس یک سازه پیش ساخته […]

 9. […] بهترین صنایع در این استان به حساب می آید. به همین دلیل انواع کانکس در این استان تولید شده و به شهروندان این استان و […]

 10. […] کانکس وان مدتی است که فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کانکس در قم آغاز کرده است. در حقیقت این مجموعه ویژگی های […]

 11. […] سعی دارد تا با فروش کانکس شما را با انواع کانکس آشنا کرده و هم چنین کاری کند تا شما بتوانید از مزایای […]

 12. […]  نیاز مردم این شهر را برطرف کرده و اقدام به تولید انواع کانکس در اصفهان […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.