کانکس بزرگ

کانکس بزرگ

کانکس بزرگ

کانکس بزرگ به کانکسی گفته می شود که ابعاد بیشتری نسبت به سایر کانکس ها دارد. به عبارتی اگر قرار باشد تا این کانکس ها ابعاد کوچک تری داشته باشند، نمی توان به نحو احسن از آن ها استفاده کرد.

به نوعی کارکرد آن ها مختل خواهد شد. همچنین باعث می شود که دسترسی به اهدافی که داشته ایم به سختی و دیرتر اتفاق بیفتد. توصیه می کنیم مطالب زیر را مطالعه کنید تا به این ویژگی های دقیق تر پی ببرید.

به چه کانکس هایی کانکس بزرگ می گویند؟

به کانتینر و کانکس هایی سازه بزرگ گفته می شود که قابلیت های آن ها در اندازه های کوچک مشخص نمی شود. نمی شود از این سازه ها در اندازه های بزرگ استفاده شود.

سازه هایی که در اندازه های کوچک ساخته می شوند، قابلیت های زیادی ندارند. به عبارتی افراد آن ها را به این دلیل خریداری می کنند که اقتصادی هستند، نه به دلیل قابلیت های آن.

شما می توانید با انواع سازه بزرگ آشنا شوید. همچنین می توانید کارکرد آن را مطالعه و بررسی کنید. این گونه می توانید انتخاب دقیق تر و بهتری داشته باشید. در جدول زیر می توانید ویژگی های سازه بزرگ را بررسی کنید.

 

قابلیت حمل و نقل قابلیت دسترسی به امکانات متنوع
قابلیت بومی سازی قابلیت ماندگاری بالا

 

 • قابلیت حمل و نقل

قابلیت حمل و نقل

قابلیت حمل و نقل

شاید به اشتباه تصور کنید که سازه های برزگ قابلیت حمل و نقل ندارند. همچنین ممکن است گمان کنید فقط سازه های سیار می توانند حمل و جا به جا شوند. در صورتی که این فکر صحیح نیست. این سازه به رغم حجم و ابعاد زیاد، قابل حمل و نقل و جا به جایی است.

می توان آن را جا به جا و از جایی به جای دیگر منتقل کرد. این ویژگی تنها منحصر به سازه های سیار نمی شود. کانکس های غیر سیار هم قابلیت حا به جایی دارند. به عبارتی روش حمل و نقل آن ها متفاوت است.

شما می توانید آن ها را با روش های منحصر به فرد جا به جا کنید. این روش ها بسیار خاص و منحصر به فرد می باشند. به عبارتی اگر سازه دارای چرخ باشد، می توان آن را به راحتی منتقل کرد. این ویژگی سازه کوچک است.

 

بیشتر بخوانید: انواع کانکس

 

کانکس های بزرگ به چند روش حمل می شوند؟

سازه های برگ چرخدار نیستند. به این موضوع توجه کنید که در این شرایط می توان کانکس را با استفاده از روش های ویژه از جایی به جای دیگر منتقل کرد. به عبارتی ار روش اجرا د رمحل استفاده می شود. این سازه ها به صورت دوقلو یا چند قلو ساخته شده و در محل یه یکدیگر متصل خواهند شد. این یکی از مهم ترین و اصلی ترین قابلیت های سازه برزگ می باشد.

 • قابلیت دسترسی به امکانات متنوع

 

قابلیت دسترسی به امکانات متنوع

قابلیت دسترسی به امکانات متنوع

این سازه به امکانات و تجهیزات بیشتری مجهز است. اغلب کانکس های کوچک امکانات سازه بزرگ را دارا هستند. با این تفاوت که این امکانات محدود تر است. به عبارتی تعداد آن ها بسیار کمتر از سازه بزرگ است.

امکانات این سازه به دلیل وسعت و حجم فضایی که در اختیار دارد، بیشتر است. این دسته از امکانات بسیار کاربردی و پرفایده هستند. به همین دلیل می توانیم به این نکته اشاره کنیم که هر قدر سازه شما بزرگتر باشد، سازه شما به همان میزان مجهزتر است.

این به انتخاب خود شما بستگی دارد که کدام سازه را انتخاب کنید. اگر امکانات در رسیدن به اهدافتان نقش اساسی دارند، می توانید سازه برزگ را انتخاب کنید. اگر امکانات در رسیدن به اهدافتان اهمیت زیادی ندارند، می توانید سازه کوچک را انتخاب کنید کانتینر بزرگ.

 • قابلیت بومی سازی

کانکس بزرگ، قابلیت بومی سازی دارد. بومی سازی به معنای انتخاب جنس و متریال سازه بر اساس شرایط آب و هوایی و جغرافیایی است. این در شرایطی است که سازه های دیگر هم این ویژگی را دارند.

به عبارتی سازه های کوچک هم بومی سازی می شوند با این تفاوت که بومی سازی در سازه های بزرگ از اهمیت بیشتری برخوردار است. به عبارتی سازه های بزرگ قیمت بالاتری دارند. همچنین کاربرد آن در بسیاری از زمینه ها از اهمیت بیشتری برخودار است.

چرا بومی سازی کانکس بزرگ اهمیت بیشتری دارد؟

برای حفظ کیفیت، سازه باید بومی سازی شود. به عبارتی فرآیند بومی سازی در کانکس بزرگ یک امر ضروری است. اگر سازه بومی سازی نشود، ممکن است که به دیواره ها و سطح سازه آسیب هایی وارد شود. در این صورت نمی توانید آسیب های وارده را جبران کنید.

اگر جنس سازه با آب و هوا مطابقت نداشته باشد، در این صورت ممکن است که آسیب های جبران ناپذیری به سازه وارد شود. پس بومی سازی کانکس بزرگ اهمیت بیشتری دارد.

 • قابلیت ماندگاری بالا

قابلیت ماندگاری بالا

قابلیت ماندگاری بالا

یکی از ویژگی های سازه بزرگ، قابلیت ماندگاری بسیار بالایی است. این سازه ها ماندگاری بسیار بالاتری دارند. مقاومت و دوام این سازه بسیار بیشتر از دیگر سازه ها است. به عبارتی مقاومت و ماندگاری سازه بزرگ اهمیت دارد.

معمولا افراد علاقه مند به خرید سازه بزرگ می باشند. برای خرید آن هزینه بیشتری می پردازند. به همین دلیل این سازه باید مقاومت و ماندگاری خود را حفظ کند. حفظ کیفیت در طول سال ها استفاده، اهمیت زیادی دارد. اگر  کانکس مقاومت بالایی نداشته باشد، ممکن است که آسیب ببیند.

انواع کانکس بزرگ

سازه های بزرگ انواع متفاوتی دارند. بعضی از این سازه ها ویژگی هایی دارند که سبب می شود تا بیشتر از بقیه شناخته شوند. مانند سازه مسکونی. این کانکس به نسبت بقیه سازه ها از بقیه پیشرفته تر و معتبر تر است. به عبارتی همه افراد می دانند که از این سازه در اندازه های بزرگی استفاده می شود. در قسمت زیر به کانکس هایی اشاره می کنیم که کمتر شناخته شده هستند.

 1. کانکس معدن
 2. سازه پلیس
 3. کانکس پزشکی
 4. (کانکس رستوران)
 • کانکس معدن

کانکس معدن

کانکس معدن

این دسته از سازه ها کانکس هایی هستند که در ابعاد برزگتر ساخته می شوند. به عبارتی این دسته از سازه ها ها بزرگتر و با امکانات بیشتری هستند. کانکس معدن یکی از سازه هایی است که در ابعاد بزرگ ساخته می شود.

این سازه محل استراحت کارکنان معدن است. به همین دلیل لازم است تا به تمام امکانات خوابگاهی دسترسی داشته باشد. همچنین این سازه ها دارای امکانات لازم مانند سیستم روشنایی و آبرسانی و سیستم های گرمایشی و سرمایشی هستند.

 • کانکس پلیس

کانکس پلیس هم یکی از سازه هایی است که هم در ابعاد برزگ و هم در ابعاد کوچک ساخته می شود. این سازه ها اگر در نمای ساختمانی طراحی شوند، ابعاد به مراتب بزرگ تری از بقیه دارند. اگر برای ماموریت های خاص در قالب اتاقک هایی ساخته شود، به آن سازه پلیس کوچک گفته می شود.

ابعاد کانکس بزرگابعاد کانکس بزرگ

سازه های بزرگ ابعاد متنوعی دارند. چیزی که مشخص است این است که به هیچ وجه این سازه ها در اندازه های کوچک و زیر ۲۱ متر ساخته نمی شوند. به کانکس هایی که این شرایط را ندارند کانکس های کوچک گفته می شود که در شرایط متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.

این سازه ها ها دارای دیواره و سقف و کفه هایی است که هر کدام ابعاد متفاوتی دارند. ابعاد هر کدام از آن ها توسط خود شما و با توجه به متراژی زمینی که در اختیار دارید مشخص خواهد شد. بهتر است که ابعاد سازه را بر اساس این ویژگی ها مشخص کنید. در غیر این صورت نمی توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

قیمت کانکس برزگ

قیمت سازه بزرگ بر اساس سطح کیفیت سازه مشخص می شود سازه هایی که برای ساخت آن ها ار مواد مرغوب و با کیفیت استفاده می شود،  قیمت بالاتری دارند. همچنین شما می توانید از کانکس هایی که سطح کیفیت متوسطی دارند استفاده کنید.

توجه داشته باششید که هزینه پرداختی شما ، طول عمر سازه را مشخص می کند. کانکس های با کیفیت تر قیمت بالاتری دارند. در عین حال ماندگاری و طول عمر آن ها بیشتر از بقیه موارد است.

خرید کانکس بزرگ

خرید کانکس بزرگ

خرید کانکس بزرگ

برای خرید این سازه، مستلزم توجه به موارد بسیار زیادی است. یکی از این موارد، قیمت کانکس است. باید به این نکته دقتت کنید که آیا می توانید هزنیه آن را پرداخت کنید. همچنین باید توجه کنید که به چه صورت می توانید این سازه را نصب کنید. همچنین این موضوع را بررسی کنید که حمل آن به چه روشی صورت می گیرد. بهتر است که قبل از خرید خود به تمام این موارد توجه کنید.

فروش کانکس بزرگ

ما با فروش یک کانکس در ابعاد بزرگ، سعی می کنیم تا مسیر را برای پیشرفت بیشتر هموار کنیم. در حقیقت پیشرفت در این مسیر و دستیابی به اهداف، در گروی حمایت ها و خرید شما از این سازه پیشرفته است.

تعمیرات کانکس بزرگ

سازه برزگ ممکن است که بعد از مدتی نیاز به تعمیر داشته باشد. ابتدا سازه نیاز به تعمیرات جزئی دارد. به عبارتی اجزای یک سازه ممکن است که به تعمیرات جزئی و سطحی نیاز پیدا کند. این موارد به خود شما بستگی دارد. این که سازه شما بعد از مدتی به تعمیر نیاز داشته باشد، نشان دهنده شیوه استفاده شما است. البته بعضی از آسیب ها در سازه کاملا طبیعی هستند. با این حال بعضی از آسیب ها هستند که به دلیل عدم شناخت به اصول صحیح استفاده، ایجاد خواهند شد.

 

b2n

rizy

Rate this post
1 پاسخ

تعقیب

 1. […] در این مقاله قصد داریم تا شما را با روش خرید کانکس بزرگ آشنا کرده و سپس شما را با قابلیت های هر کانکس آشنا کنیم. […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.