کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس به کانکسی گفته می شود که امروزه در موارد زیادی کاربرد دارد. بسیاری از سازمان هایی که از این سازه استفاده می کنند، می دانند که کانتینر و کانکس پلیس یکی از بهترین سازه ها در این زمینه است. به عبارتی این سازه پیش ساخته مزایایی دارد که امروزه تعداد زیادی با قابلیت ها و مزایای متعدد آن آشنا شده اند. به طوری که امروزه این سازه علاقه مندان زیادی دارد.

 

کانکس پلیس چه قابلیت هایی دارد؟

 

قابلیت حمل و نقل قابلیت دسترسی به امکانات
قابلیت طراحی متناسب با کارکرد قابلیت ساخت در اندازه های متفاوت

 

 • قابلیت حمل و نقل

قابلیت حمل و نقل

قابلیت حمل و نقل

کانکس پلیس قابلیت حمل و نقل دارد. این دسته از سازه ها به راحتی توسط ماشین های باربر جا به جا خواهند شد. استفاده از ماشین های کشنده و حمل بار در این زمینه سبب می شود تا حمل این سازه راحت تر باشد. به عبارتی برای حمل این سازه مشکلی وجود نداشته باشد.

اگر کانکس در ابعاد استاندارد ساخته شود، می توان چند کانکس را با یکدیگر حمل کرد. این یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس است. این که هیچ محدودیتی برای حمل سازه و انتقال آن وجود ندارد.

کانکس پلیس توسط چه کسانی و به چه دلیل خریداری می شود؟

این کانکس توسط نهاد های متفاوت شهرداری و استانداری و فرمانداری و…. خریداری خواهد شد. این ارگان ها و سازمان ها به این دلیل از کانکس پلیس استفاده می کنند که بتوانند آن را در دفعات متعدد از جایی به جای دیگر متقل کنند کانتینر پلیس.

در صورتی که سازه های دیگر این ویژگی را ندارند. به عبارتی نمی توان آن ها را از جایی به جای دیگر منتقل کرد. این در شرایطی است که اصلی ترین دلیل استفاده از این سازه، قابلیت های متنوع حمل و نقل سازه است.

 

بیشتر بخوانید: کانکس پیش ساخته

 

 • قابلیت دسترسی به امکانات

قابلیت دسترسی به امکانات

قابلیت دسترسی به امکانات

این کانکس ها به امکانات متنوعی دسترسی دارند. امکانات این سازه شامل موارد زیادی خواهد شد. شما می توانید با استفاده از این امکانات، به اهداف خود دست پیدا کنید. البته وجود این امکانات یکی از اصول ساخت کانکس پلیس است.

به عبارتی نبود این امکانات، کارایی کانکس را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید کانکس پلیس، حتما به این موضوع توجه کنید که کانکس به تمام امکانات لازم دسترسی داشته باشد. امکانات کانکس پلیس بی شمار است.

بدون استفاده از امکانات کانکس، کارکرد آن به طور کامل مختل خواهد شد. در حقیقت یکی از دلایلی که کانکس توسط نهاد های متفاوت خریداری می شود، دسترسی به امکانات متنوع آن است. با استفاده از این امکانات می توان به اهداف خود رسید. در قسمت زیر به این امکانات اشاره کرده و درباره هر یک به اختصار توضیحاتی را ارائه می کنیم.

 1. رادار
 2. بی سیم
 3. دوربین مداربسته
 4. تجهیزات امنیتی و محافظت از خود
 5. امکانات استراحت و دسترسی به فضای مناسب
 6. (تعمیرات کانکس)
 • رادار

یکی از ملزومات این سازه رادار است. رادار به وسیله ای گفته می شود که برای انجام عملیات محافظتی کاربرد بسیار زیادی دارد. در حقیقت می توان از رادار در امور متفاوتی استفاده کرد. بدون استفاده از این وسیله نمی توان اموری که توسط سازمان نیروانتظامی انجام می شوند را به درستی به اتمام رساند. به همین دلیل لازم است تا کانکس حتما به انواع رادار مجهز باشد. البته انواع کانتینر و کانکس پلیس بسیار زیاد هستند. در این جا منظور ما کانکس هایی است که توسط سازمان نیروانتظامی مورد استفاده قرار می گیرند.

 • بی سیم

یکی دیگر از وسایلی که در کانکس مورد استفاده قرار می گیرد، بی سیم است. بی سیم یک وسیله ارتباطی درکانکس است. به عبارتی به واسطه آن اعضای فعال می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. بی سیم یکی از ابزارهایی است که در عملیات ها از قدیم مورد استفاده قرارگرفته می شد. همچنین امروز از آن استفاده می شود.

به عبارتی کارایی خود را از دست نداده و هنوز کاربرد دارد. اگر کانکسی به این وسیله مجهز نباشد، اعضای آن نمی توانند به راحتی از قابلیت های متنوع کانکس استفاده کنند. به عبارتی کارکردن با آن کمی دشوار و سخت خواهد شد.

 • دوربین مداربسته

  دوربین مداربسته

  دوربین مداربسته

دوربین مداربسته یکی دیگر از ملزومات کانکس است. کانکس پلیس حتما باید به دوربین مداربسته مجهز باشد. اگر به این دوربین ها دسترسی نداشته باشد، امکان انجام عملیات فراهم نخواهد شد.

استفاده از دوربین های مداربسته در محیط های حفاظتی و امنیتی یک اصل به شمار می رود. به عبارتی کمتر سازمانی را در این حوزه کاری می توانید مشاهده کنید که به این دوربین ها دسترسی نداشته باشد.

 • تجهیزات امنیتی و محافظت از خود

یکی دیگر از امکاناتی که کانکس پلیس می بایست به آن ها دسترسی داشته باشد، تجهیزات امنیتی و محافظت از خود است. به عبارتی ممکن است که کانکس مورد تهاجم قرار بگیرد. به همین دلیل لازم است تا افراد به تجهیزات امنینی و امکانات حافظت از خود دسترسی داشته باشند. البته این اتفاق خیلی کم به وجود خواهد آمد. با این حال برای پیشگیری از وقایع احتمالی لازم است تا این امکانات در کانکس قرار داشته باشند.

 • امکانات استراحت و دسترسی به فضای مناسب

امکانات استراحت و دسترسی به فضای مناسب، یکی دیگر از ملزومات کانکس پلیس است. به عبارتی لازم است تا کانکس به این ملزومات دسترسی داشته باشد. این کانکس کاربردی مستمر دارد. به عبارتی ممکن است تا ماموران نیروانتظامی به صورت مستمر از آن استفاده کنید.

درست به همین دلیل لازم است تا آن ها به امکانات مناسب دسترسی داشته باشند. به عبارتی امکانات استراحت آن ها باید فراهم و در دسترس باشد. در غیر این صورت بخشی از کارکرد کانکس تحت تاثیر قرار می گیرد.

خرید انواع کانکس پلیس

به این نکته توجه کنید مطالبی که ارائه شد، بیشتر در خصوص کانکس پلیس نیرو انتظامی بودند. اگر چه کاربرد های این کانکس بسیار زیاد است، با این حال بیشتر استفاده از این سازه صرف انجام عملیات های متفاوت می شود.

به همین دلیل می توان گفت که تقاضا برای کانکس های دیگر کمتر است. با این حال بعضی از کانکس ها هستند که در ردیف کانکس های پلیس قرار می گیرند. مانند کانکس پلیس راهور ناجا، کانکس راهنمایی رانندگی. در حقیقت کانکس محل استراحت آن ها است نه محل انجام عملیات.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره ۰۹۱۲۰۸۰۱۸۵۰ تماس حاصل فرمایید.

 

انواع کانکس پلیس

انواع کانکس پلیس

انواع کانکس پلیس

ما کانکس پلیس را در انواع متفاوتی دسته بندی می کنیم. یکی از انواع کانکس پلیس که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، کانکس نیرو انتظامی است. این کانکس با طراحی خاص و منحصر به فرد به دو شیوه مورد استفاده قرار می گیرد.

 1. کانکس سیار
 2. کانکس ثابت

این دسته از کانکس ها، به دو شیوه مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید این سازه را به صورت سیار خریداری کنید. این دسته از کانکس ها دارای چرخ هستند. به عبارتی چرخ آن ها باعث می شود تا حمل کانکس راحت تر باشد.

همچنین شما می توانید به راحتی حوزه های استحفاظی را تغییر دهید. کانکس های ثابت هم کانکس هایی هستند که بیشتر برای انجام امور اداری مربوط به نیروی انتظامی مورد استفاده قرار می گیرند. این کانکس ها بیشتر به عنوان یک نهاد یا سازمان شناخته می شوند. همچنین برای مدت زمان طولانی در یک منطقه باقی می مانند.

ابعاد کانکس پلیس

ابعاد کانکس پلیس متفاوت است. این کانکس در ابعاد و اندازه های یکنواختی ساخته نمی شود. اندازه این کانکس ها و ابعاد آن ها به موارد متعددی بستگی دارد. یکی از این موارد، نوع خدماتی است که کانکس ارائه می دهد. خدمات کانکس بسیار گسترده و وسیع هستند.

در حقیقت خدماتی که قرار است تا در کانکس انجام شود، نشان دهنده اندازه کانکس است. بعضی از کانکس ها مانند پلیس راهور تنها برای انجام امور جزئی و ثبت تخلفات جاده ای مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل این کانکس در اندازه های کوچک تر ساخته می شود. بعضی از کانکس ها هم برای انجام امور حساس، در اندازه های بزرگتری ساخته خواهند شد.

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس

هزینه کانکس پلیس به اندازه و متراژ کانکس بستگی دارد. اگر کانکس در اندازه های بزرگ خریداری شود، قیمت آن کمی بالا می رود. قیمت کانکس به امکانات داخل آن  نیز بستگی دارد. کانکسی که امکانات بیشتری دارد، قیمت بیشتری نیز دارد.

خرید کانکس پلیس

شما می توانید با توجه به ویژگی هایی که ذکر کردیم، به خرید کانکس پلیس بپردازید. خرید این سازه بهتر است که با توجه به ویژگی ها و امکانات هر یک از کانکس ها انجام شود. در غیر این صورت شما نمی توانید خرید مناسبی داشته باشید. به عبارتی به شما توصیه می شود که ویژگی های کانکس را مورد بررسی قرار دهید و سپس انتخاب کنید.

فروش کانکس پلیس

ما با فروش این سازه می خواهیم تا شما را با قابلیت های آن آشنا کنیم. همچنین می خواهیم تا شما مجبور نباشید تا هزینه زیادی بابت خرید این سازه پرداخت کنید. در حقیقت بتوانید با کمترین هزینه به سودآوری بسیار مناسبی دست پیدا کنید. این گونه می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

تعمیرات کانکس پلیس

تعمیرات کانکس پلیس شامل تعمیر درب، بدنه، اجزای داخلی و خارجی کانکس است. به عبارتی این امکان وجود دارد تا تمام این آسیب ها توسط تعمیرکاران تعمیر شود. به شما توصیه می کنیم در صورت مشاهده حتما با ما تماس برقرار کنید.

 

b2n

rizy

Rate this post
1 پاسخ

تعقیب

 1. […] می‌توانید به روش‌های متفاوت اقدام به خرید کانکس پلیس کنید. در حقیقت روش های متفاوتی برای خرید این سازه پیش […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.