خرید کانتینر

کانتینر ۲۰ فوت

کانتینر ۲۰ فوت به‌طورکلی از آلومینیوم یا فولاد ساخته‌شده است که چون در مقابل نفوذ رطوبت عایق شده است به آن کانتینر خشک نیز می‌گویند.

این نوع کانتینر به‌عنوان کانتینر واحد شناخته می‌شود درواقع به آن TEU می‌گویند.

کانتینرهای آلومینیومی دارای فضای بزرگ‌تر ولی ظرفیت وزنی بار کمتر و کانتینرهای فولادی دارای ظرفیت وزنی بار بیشتر و فضای کوچک‌تری می‌باشد.

خریدوفروش کانتینرهای دست‌دوم و نو در تخصص ما است برای راحتی کار تفاوت را با ما تجربه کنید.

کانتینر ۴۰ فوت

کانتینر ۴۰ فوت دارای مدل‌های بسیار است و یکی از پرکاربردترین نوع کانتینر در حمل‌ونقل دریایی و زمینی است.

به این دلیل که حجم زیادی را دارا بوده و می‌تواند ازلحاظ چینش بار بسیار مقرون به صرفه باشد.

دلیل این امر این است که معمولاً حتی افراد کانتینر ۴۰ فوت را به‌صورت اشتراکی خریداری می‌کنند زیرا هزینه‌های حمل‌ونقل با توجه به بار فرقی با کانتینر ۲۰ فوت نداشته و در مواردی که بار هر دو فرد قابلیت جا شدن در فضا را دارد از کانتینر ۴۰ فوت استفاده می‌شود.

کانتینر یخچالی

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان در ارائه کانتینرهای یخچالی شرکت CMA CGM است که دارای ۳۸۵۰۰۰ TEU کانتینر یخچالی است.

مهم‌ترین موضوع و علت استفاده از این نوع کانتینرها، برای حمل‌ونقل مواد فاسدشدنی، دارو، گوشت، میوه، سبزی‌ها و موارد خاص تجهیزات پزشکی است.

دلیل تولید کانتینر یخچالی، تجارت بین‌الملل محصولات خوراکی است که نیاز دارد تا کیفیت لازم را در موقع تحویل به مشتری حفظ کند و البته به همین دلیل پیش تجار از محبوبیت زیادی برخوردار است.

کانتینر بغل بازشو

کانتینر بغل بازشو دارای ویژگی‌های یک کانتینر استاندارد حمل‌ونقل می باشد و مخزن آن به‌صورت پنل های موج‌دار ۱۴ است و درهای دو درب قابل قفل شدن به‌صورت یکپارچه است.

کف‌پوش این نوع کانتینر نیز تخته‌سه‌لایی است. تفاوت‌های اصلی این نوع کانتینر نصب به معمولی آن، درب‌های اضافی دوطرفه است. و فضای بازی از درب را ایجاد کرده تا بارهای حجیم به‌راحتی در کانتینر درب بغل جا شده و بارگیری شود.

کانتینر چادری

کانتینر چادری و انتخاب آن کمی مشکل بوده و نیاز به راهنمایی مناسب می باشد،

تا بهترین نتیجه حاصل شود، قیمت کانتینر چادری مولفه های زیادی را در بر گرفته و بسیار مهم است که ارزانترین قیمت کانتینر چادری را با بهترین کیفیت تهیه نمایید.

کانتینر حمل حیوانات

امروزه استانداردهای بسیار زیادی درزمینهٔ حمل‌ونقل حیوانات وجود دارد و کانتینرهای بسیار پیشرفته‌ای در این امر تولیدشده است.

کانتینر حمل حیوانات از تمامی استانداردها در این زمینه برخوردار بوده و می‌توان حتی با توجه به خواسته مشتری کانتینر حمل حیوانات را تغییر داد.

کانتینر 20 فوت

کانتینر ۱۰ فوت

کانتینر ۱۰ فوت یکی از کاربردی‌ترین کانتینرها در جهت نگهداری وسایل یا انبارداری است و معمولاً در حمل‌ونقل مورداستفاده قرار نمی‌گیرد.

البته در حمل‌ونقل نیز برای ترانزیت کالا در موارد خاص استفاده‌شده و هزینه کمی برای انبارداری و گمرک و ۱۰۰ البته حمل توسط کشتی خواهید پرداخت.

ولی معمولاً به‌صورت اشتراکی افراد از کانتینر ۲۰ فوت برای جابه‌جایی کالا استفاده می‌کنند.

کانتینر بیت کوین

تولید کانتینرهای مخصوص فارم بیت کوین و سرور توسط مجموعه ما در ایران انجام‌شده است.

و ما محیطی تخصصی با آخرین استانداردهای روز دنیا را ارائه داده تا بتوانید برای استخراج بیت کوین با برق ارزان ایران از آن استفاده نمایید.

ما بهترین‌ها را برای شما تولید می‌کنیم.

تماس