کانتینر انباری

کانتینر انباری

کانتینر انباری، در کارخانه ها و انبارها، روش های مختلفی برای انتقال اقلام از یک منطقه به منطقه دیگر در طول یک شیفت وجود دارد. مطمئناً می توان اقلام را در کیسه ها و جعبه های کوچک برداشته و حمل کرد، اما موثرترین وسیله برای حمل و نگهداری مواد استفاده از کانتینر انباری است. در حالی که انواع مختلف کانتینر مورد بحث در زیر برای طیف وسیعی از کارهای ذخیره سازی و نگهداری بهینه هستند، درک نقاط قوت هر یک از انواع آن بسیار مهم است.

به هر حال، اقلامی که در یک ظرف پلاستیکی قرار داده اید با آنچه در یک کانکس فلزی قرار داده اید متفاوت است. برای اقلام بزرگتر و حجیم تر، کانتینر انباری وسایل را به راحتی ذخیره کرده و در یک نقطه برای حمل و نقل نگه می دارند. با توجه به فلز داخلی، یک کانتینر انباری مناسب مواردی است که – برخلاف ابزار و قطعات کوچک ماشین آلات – فاقد هر گونه حساسیت سطحی هستند.

انواع کانتینر انباری

انواع کانتینر انباری

انواع کانتینر انباری

کانتینر انباری انواع بسیار زیادی دارند و در مکان مختلفی استفاده می شوند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

 • کانتینر انباری کارگاهی

در کارخانه های مونتاژ  قطعات فلزی با اندازه های مختلف ممکن است برای تعدادی از پروژه ها مورد نیاز باشد. متناوباً می توان ضایعات فلزی را در حین جداسازی ماشین ها، سازه ها و وسایل نقلیه بازنشسته استخراج کرد. به هر حال، ضایعات فلزی به راحتی در یک سازه انباری حمل می شوند.

 •  کانتینر انباری مسکونیکانتینر انباری مسکونی

در بعضی از آپارتمان ها و ساختمان ها شرایطی وجود دارد که با کمبود فضا روبرو می باشند و نمی توان وسایل را در داخل خانه قرار دهند. بنابراین بسیاری از آپارتمان ها از کانتینر انباری در داخل حیاط و یا بر روی پشت بام خود استفاده می کنند. تا کمبود فضای خود را با داشتن یک کانتینر مسکونی مستحکم و با دوام جبران کنند.

 • کانتینر انباری حیاط

همانطور که گفته شد در بسیاری از ساختمان ها که با کمبود فضا روبرو هستند از سازه انباری در حیاط و یا پشت بام استفاده می کنند. کانتینر انباری حیاط نسبت به کانتینر انباری پشت بام به دلیل اینکه دسترسی راحت تری دارد، استفاده از آن بسیار راحت تر می باشد. همچنین می توان با طراحی های بسیار زیبا و متنوع کانتینر انباری حیاط، فضای داخل حیاط آپارتمان را بسیار زیبا کرد و همچنین از قابلیت انباری بودن آن نیز کاملا بهره مند شد.

 

بیشتر بخوانید: کانتینر پیش ساخته

 

 • کانتینر انباری پشت بام

برای ساختمان ها و آپارتمان هایی که امکان استفاده از کانکس انباری در داخل حیاط خود را به دلیل کمبود فضا دارند. کانکسانباری پشت بام گزینه خوبی می باشد. برای استفاده از کانتینر انباری پشت بام باید جای آن در طراحی ساختمان کاملا مشخص باشد. و به صورت محکم و با حفظ اصول ایمنی آن را بر روی پشت بام قرار داد. به دلیل جنس بسیار محکم و درجه یکی که کانتینر انباری دارد. آن ها در مقابل باد و باران و هر گونه طوفانی بسیار مقاوم و مستحکم می باشند.

مزایای کانتینر انباریمزایای کانتینر انباری

 • دوام بالا

کانتینر انباری به خاطر اینکه از فولاد بسیار محکم ساخته شده است از دوام و استحکام بسیار بالایی برخوردار است. کانکس انباری به دلیل جنس محکمی که دارد. می تواند مکرراً جابجا شود بدون اینکه آسیب خارجی قابل توجهی متحمل شود.

تا زمانی که سعی نمی کنید اقلام سنگین تر از ظرفیت کانتینر را ذخیره کنید. خیالتان راحت باشد که کانتینر شما همیشه بهترین خدمات را به شما می دهد. فقط به ظرفیت ذخیره سازی مشخص ظرف کانکس انباری خود همیشه دقت کنید.

کانکس انباری از لحاظ امنیت نیز بسیار مورد تایید می باشند. شکستن کانکس انباری ساخته شده از فلز برای سارقان بسیار دشوار است. در بیشتر موارد، شکستن کانکس انباری فلزی با ابزارهای معمولی مانند چکش و غیره … غیرممکن است به همین دلیل است که مردم ترجیح می دهند. کالاها را در کانکس انباری با قفل های فلزی محکم قرار بدهند.

 

بیشتر بخوانید: کانکس نگهبانی

 

 • استفاده مجدد

از آنجا که کانکس انباری فلزی قابل استفاده مجدد هستند، آنها به خوبی در کاهش ضایعات فلزی نقش مهمی دارند. در واقع، اغراق نیست اگر بگوییم هیچ کانکس انباری فلزی کاملاً بی فایده نیست. کانکس انباری فلزی استفاده شده در شرایط خوب به همان اندازه نو هستند.

برای شرکت هایی که توانایی خرید کانکس انباری جدید را ندارند. کانکس انباری دسته دوم یک گزینه عالی برای صرفه جویی در هزینه است. با این حال، در حالی که کانکس انباری دسته دوم به همان اندازه جدید هستند.

خرید و اجاره کانکس انباری جدید به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت در صورت داشتن بودجه گزینه بسیار خوبی می باشد. اما اگر یک کانتینر انباری دیگر مفید نباشد. می توان آن را بازیافت و در تولید یک کانکس انباری دیگر یا پروژه دیگر استفاده کرد. داشتن کانتینر انباری برای شما یک سرمایه گذاری است و اگر نقدینگی کمی دارید. به احتمال زیاد می توانید به راحتی بفروشید.

 • تنوع در طرح و رنگ

  تنوع در طرح و رنگ

  تنوع در طرح و رنگ

کانکس انباری ساخته شده در شرکت کانکس وان از طراحی ها متنوع و در طرح ها و رنگ های بسیار زیبایی وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر از طراحی ها و رنگ های کانکس انباری به وب سایت کانکس وان مراجعه کنید. و یا با کارشناسان کانکس وان تماس برقرار کنید.

معایب کانتینر انباری

 • هزینه اولیه زیاد

کانکس انباری به ویژه در اندازه های بزرگتر برای حمل کالا، می توانند. بسیار گرانتر از کانکس های پلاستیکی با همان اندازه باشند. هنگام تعیین بودجه برای کانکس انباری هزینه ها و مزایای هریک از آنها را در نظر بگیرید. شرکت کانکس وان، تولید کننده کانکس و کانتینر ها با ابعاد و اندازه های مختلف می باشد. شما می توانید کانتینر انباری مورد نظر خود را با هزینه کمتری خریداری کنید.

 • جابجایی سخت

کانکس انباری فلزی بسیار سنگین هستند زیرا معمولاً از فولاد ساخته شده اند. در بیشتر موارد، برای جابجایی کانکس انباری، بالابرها و ماشین های دیگر ضروری هستند. آنها را نمی توان با دست جابجا کرد.

 • زنگ زدن

کانکس انباری فلزی در برابر زنگ زدگی نیاز به مراقبت دارند. در غیر این صورت قرار گرفتن در معرض رطوبت باعث زنگ زدگی آنها می شود.

قیمت کانتینر انباری

قیمت کانتینر انباری

قیمت کانتینر انباری

فاکتورهای مهمی در تعیین قیمت کانکس انباری تاثیر گذار می باشند. یکی از این فاکتورها اندازه کانکس انباری می باشد . کانکس های انباری در ابعاد ۱۰ فوت ۲۰ فوت و ۴۰ فوت موجود می باشند. و می توان اندازه های مختلفی را با توجه به نیازهای مشتریان شخصی سازی کرد. یکی دیگر از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در قیمت کانکس های انباری عایق بودن آنها می باشد.

به دلیل اینکه کانکس های انباری از جنس فولاد میباشند انتقال حرارت در فولاد بسیار سریع اتفاق می‌افتد عایق کردن کانکس ها هزینه بر باشد و در قیمت تمام شده کانکس تاثیر می گذارد.

فاکتور دیگری که در تعیین قیمت کانتینرهای انباری تاثیر گذار است طراحی و شکل و رنگ کانتینر می باشد. که با توجه به شرکت سازنده کانتینر طرح های مختلفی به مشتری ارائه می‌دهند. قیمت ‌ها نیز ممکن است متفاوت باشد. کانکس وان یکی از شرکت های مهم و برجسته در ساخت کانکس های انباری می باشد. که می تواند کانکس و کانتینر های مختلفی را با توجه به نیازهای مشتریان به آنها ارائه دهد

خرید کانتینر انباری

اگر شما قصد خرید کانکس انباری را دارید. و به دنبال یک شرکت معتبر و مهم که خدمات کانتینر و کانکس را با اطمینان بالا ارائه می دهند، هستید. ما شرکت کانکس وان را به شما معرفی می کنیم. شرکت کانکس وان با توجه به سابقه و تجربه بسیار زیادی که در زمینه ساخت و اجاره و فروش کانتینر های دست دوم و نو دارد به خوبی می تواند. شما را برای خرید یک کانکس انباری مناسب نیازتان همراهی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها و شرایط خرید کانکس انباری به وب سایت کانکس وان مراجعه کنید و یا با کارشناسان آن برای دریافت مشاوره و قیمت تماس حاصل فرمایید

فروش کانتینر انباری

فروش کانتینر انباری

فروش کانتینر انباری

کانکس وان یکی از شرکت های پیشرو و برجسته در زمینه فروش انواع کانکس ها و انواع کانتینر با کاربرد های مختلف مانند کانکس اداری، کانکس ویلایی، کانکس نگهبانی، کانکس فروشگاهی، کانتینر ویلایی، اداری، انباری، مسکونی و بسیاری از انواع دیگر کانکس ها و کانتینر ها با قیمت های مناسب می باشد.

شرکت کانکس وان همچنین امکان اجاره و فروش انوع کانتینر های دست دوم را برای افرادی که نیاز به استفاده از کانتینر های درجه یک در یک مدت زمان محدود را دارند را فراهم کرده است.

کانکس وان با توجه به تجربه و سابقه ای که در عرصه ساخت، فروش و اجاره کانکس انباری نو و دست دوم دارد. بهترین قیمت های بازار را به مشتریان عزیز خود ارئه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خرید کانتینر انباری و یا راهنمایی های بیشتر با کارشناسان کانکس وان ارتباط برقرار کنید.

 

b2n

rizy

Rate this post
4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *