کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی یک گزینه مناسب برای برای زندگی در یک خانه کوچک  و کم هزینه است. کانکس و کانتینر مسکونی علاوه بر زیبایی های که یک خانه ی معمولی دارد، در عین حال از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد. در ادامه با کانکس وان همراه باشید تا بیشتر در مورد کانتینر مسکونی اطلاعات کسب کنید.

کانتینر مسکونی چیست؟

این کاملاً به معنای واقعی کلمه خانه ای است که از یک یا بعضاً چند کانتینر ساخته شده است. کانکس مسکونی از فولاد بسیار مقاوم و محکم ساخته شده است و از دوام بسیار بالایی برخوردار می باشد. کانکس های مسکونی مانند تمام خانه های کلاسیک امکانات بسیار متنوعی را دارد.

جای تعجب نیست که چرا کانکس مسکونی محبوب است. کانتینر مسکونی قابلیت حمل و نقل آسان را دارند و به راحتی در دسترس هستند. به این معنی که شما به راحتی می توانید یک کانتینر مسکونی سازگار با محیط زیست با قیمت مناسب و از قبل ساخته شده را تحویل بگیرید. میلیون ها کانتینر در سراسر جهان وجود دارد، اما تعداد کمی از آنها در سرویس هستند.

این بدان معناست که شما می توانید یک کانکس مسکونی دست دوم را با قیمت مناسب تهیه کنید. کانکس مسکونی به لطف دوام و راحتی آنها به گزینه ای محبوب تبدیل شده اند. بعلاوه، انتقال آنها از یک مکان به مکان دیگر بسیار آسان است. کانکس وان یکی از شرکت های تولید کننده و فروشنده، اجاره دهنده کانتینر های مسکونی نو و دست دوم می باشد.

 

بیشتر بخوانید: کانکس ویلایی

 

هزینه ساخت کانتینر های مسکونی چقدر است؟

هزینه ساخت کانتینر های مسکونی چقدر است؟

هزینه ساخت کانتینر های مسکونی چقدر است؟

اگر می خواهید در یک کانتینر مسکونی زندگی کنید، می توانید یکی را خود بسازید یا یکی را از یک شرکت بخرید. قیمت خانه های کانتینر آماده حمل و نقل با توجه به ابعاد، ویژگی ها، امکانات، نو و یا دست دوم بودن متفاوت می باشد.

ساخت انواع کانتینر های مسکونی خود می تواند به طور شگفت انگیزی مقرون به صرفه باشد. شما می توانید از یک کانتینر حمل ۲۰ فوت یا چند کانتینر بزرگ ۴۰ فوتی یک خانه بسازید. خانه های مدولار از فولاد ساخته شده اند و در برابر زلزله، طوفان و گردباد مقاوم هستند.

مزایای کانتینر مسکونی

مانند هر نوع از انوع منازل مسکونی، کانکس های مسکونی نیز موافقان و مخالفان خاص خود را دارند. در اینجا مزایای اصلی زندگی در یک خانه کانکسی آورده شده است. به یاد داشته باشید، شما باید با دقت فکر کنید که کانکس های مسکونی برای شرایط خاص شما مناسب باشند.

 • کانتینر مسکونی با قیمت مناسب

کانتینر مسکونی با قیمت مناسب

کانتینر مسکونی با قیمت مناسب

سازه های مسکونی از بسیاری از خانه ها مقرون به صرفه است. فقط به آن فکر کنید  با خرید یک کانتینر های مسکونی شما از یک خانه محکم با بدنه ای از جنس فولاد روبرو هستید.

همچنین کانتینر مسکونی به عایق، کفپوش، کابینت و کلیه امکانات یک خانه کوچک احتیاج دارد. هنوز هم، کانتینر های مسکونی مقرون به صرفه تر از ساخت یک خانه کوچک از ابتدا است.

 • دوام و مقاومت

کانتینر های مسکونی از فولاد موج دار ساخته می شوند، بنابراین دارای استثنایی با دوام و مقاوم هستند. آنها برای مقاومت در برابر باد شدید و دریای آزاد در کشتی های باری ساخته شده اند.

این باعث می شود کانکس های مسکونی از زلزله، طوفان و گردباد را ایمن نکنند. دوام آنها باعث می شود کانکس های مسکونی طول عمر بسیار زیادی داشته باشد و شما را از طوفان حوادث در امان نگه دارد.

 

بیشتر بخوانید: کانکس پیش ساخته

 

 • زمان ساخت کوتاه

زمان ساخت کوتاه

زمان ساخت کوتاه

اگر می خواهید همین حالا در یک خانه کوچک زندگی خود را شروع کنید، یک خانه کانتینری بهترین گزینه برای شماست. خانه های کانتینری حمل و نقل آماده حمل و نقل معمولاً طی ۴-۱۰ هفته به پایان می رسد. این برای ساخت یک خانه بسیار سریع است. بعلاوه هنگامی که یک خانه مدولار را از یک شرکت سفارش می دهید، آنها در کارخانه بازرسی می شوند و متناسب با ویژگی های شما ساخته می شوند.

 • قابل حمل بودن

از آنجا که حمل و نقل کالا هدف کلی کانتینر است تا قابل حمل باشد. حمل و نقل کانتینر های مسکونی نسبتاً آسان است. معمولاً یک کامیون می تواند یک کانکس مسکونی را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کند. یا می توانید آن را روی یک تریلر قرار داده و دور آن بکسل کنید. برخی از صاحبان خانه های کانکس مسکونی خود را در تابستان و زمستان به مکان های مورد نظر خود منتقل می کنند.

 • کانتینر های مسکونی سازگار با محیط زیست

میلیون ها کانتینر حمل و نقل در سراسر جهان بدون استفاده می مانند. بسیاری از افراد جذابیت بازیافت کانتینر ها و تبدیل آن به خانه را دوست دارند.

هر بار که از کانکس های مسکونی می سازید، از ۷،۷۰۰ پوند فولاد استفاده مجدد می کنید. این امر باعث می شود خانه کانکس مسکونی العاده دوستدار محیط زیست باشد.

 • ساخت و ساز خارج از محل

کانکس مسکونی یک مزیت دیگر دارد و در ساخت آن ها در خارج از ساخت و ساز خانه شما می باشد. ساخت و ساز خارج از محل زندگی به این معنی است، شما با سختی های کمتری دست و پنجه نرم می کنید.

و افراد متخصصی با کمترین زمان ممکن کانتینر مسکونی را تحویل می دهند. اگر به طور جدی قصد زندگی در کانتینر مسکونی را دارید، موارد منفی نیز وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

 • فضای نسبتا کم

کانکس های مسکونی در بعضی مواقع و البته با توجه به اندازه های مختلفی که دارند ممکن است با فضای کم در داخل کانکس مواجه شوید. البته می توان با صرف هزینه ای بیشتر کانتینری با ابعاد مناسب تر و بهتر برای داشتن فضای بیشتر به دست آورد.

 •  مشکل عایق بندی

  مشکل عایق بندی

   مشکل عایق بندی

با توجه به اینکه کانتینر های مسکونی از جنس فولاد می باشند. انتقال حرارت و برودت با سرعت بیشتری در آن ها انتقال می یابد. البته عایق بندی های مختلفی در داخل کانتینر ها نصب می شوند که این به خودی خود فضا را نیز کمتر خواهد کرد.

البته با پیشرفت تکنولوژی از عایق هایی استفاده می شود که فضای بسیار کمتری را اشغال می کنند. و این باز هم بسته به میزان بودجه ای که شما برای عایق بندی کانتینر هزینه می کنید بستگی دارد.

 • کمبود امکانات

کمبود امکانات بعضا در بعضی از سازه های مسکونی به دلیل کمبود فضا ممکن است یکی از معایب کانتینر های مسکونی می باشد. البته استفاده از شرکت هایی که متخصص در زمینه ساخت و تولید کانیتر و کانکس می باشند. که تمام امکانات رفاهی و مدرن را در یک کانتینر مسکونی تعبیه می کنند.

کانکس وان یکی از شرکت های برجسته در زمینه ساخت کانکس مسکونی می باشد. که با بهره بردن از نیروی کار متخصص و تجربه زیاد در این عرصه بهترین کانکس های مسکونی را به مشتریان خود تحویل می دهد.

طول عمر کانتینر مسکونی

هنگام خرید یا ساخت هر نوع خانه کوچک، طول عمر و ماندگاری همیشه مورد سوال است. در مورد کانکس های مسکونی نیز استثنا وجود ندارد. کانتینر ها ساخته شده اند تا از طریق دریاهای طوفانی و سفرهای طولانی در هر قطار و کشتی های کانتینری دوام بیاورند.

با توجه به دوام و استحکام موادی که در ساخت کانکس های مسکونی  به کار برده شده است، باید حداکثر ۲۵ سال دوام داشته باشد. مسئله اصلی کانکس های مسکونی زنگ زدگی است، به همین دلیل نمای خارجی با چوب به آن کمک می کند.

خرید کانتینر مسکونی

خرید کانتینر مسکونی

خرید کانتینر مسکونی

سازه های مسکونی راهی آسان و مقرون به صرفه برای دستیابی به یک خانه است. شرکت های زیادی وجود دارند. که انواع مختلفی از خانه های کانتینری را می فروشند که در کمتر از چهار هفته تحویل می شوند.

ساخت برخی از خانه های پیچیده تر زمان بیشتری می برد. کانکس های مسکونی از فولاد موج دار ساخته شده اند بنابراین دوام زیادی دارند. و می توانند در برابر زلزله و طوفان مقاومت کنند. فضای داخلی یک کانکس مسکونی کاملاً قابل تنظیم اس ، بنابراین می توانید خانه ای کوچک مناسب با سلیقه خود بسازید.

کانکس وان یکی از شرکت های مهم در حوزه فروش کانکس های مسکونی نو، دست دوم و اجاره ای می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت کانکس وان می توانید کانتینر مورد نظر خود را سفارش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانتینر ها با کارشناسان کانکس وان ارتباط برقرار کنید.

قیمت کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی با توجه به ابعاد، امکانات و آپشن های مختلف می تواند قیمت های مختلفی داشته باشند. برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت کانکس های مسکونی با کارشناسان کانکس وان ارتباط برقرار کنید. تا اطلاعات کافی در زمینه کانکس های مسکونی و هزینه سفارش و خرید آن ها را به شما بدهند.

فروش کانتینر مسکونی

کانکس وان یکی از شرکت های پیشرو وبرجسته در زمینه فروش انواع کانکس ها و انواع کانتینر با کاربرد های مختلف مانند کانکس اداری، کانکس ویلایی، کانکس نگهبانی، کانکس فروشگاهی، کانکس ویلایی، اداری، کانکس و بسیاری از انواع دیگر کانکس ها و کانتینر ها با قیمت های مناسب می باشد.

شرکت کانکس وان همچنین امکان اجاره و فروش انوع کانتینر های دست دوم را برای افرادی که نیاز به استفاده از کانتینر های درجه یک در یک مدت زمان محدود را دارند را فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خرید انواع کانتینر مسکونی و یا راهنمایی های بیشتر با کارشناسان کانکس وان ارتباط برقرار کنید.

 

b2n

rizy

Rate this post
5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *