کانتینر پیش ساخته

کانتینر پیش ساخته

کانتینر پیش ساخته

کانتینر پیش ساخته،سالانه هزینه های بسیار زیادی را برای کالاها و خدمات مربوط به ساختمان هزینه می شود. این هزینه ها ساخت و ساز ساختمان را به یکی از بزرگترین بخش های اقتصادی جهان تبدیل می کند.

یک بخش فرعی مهم در بخش ساخت و ساز که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، کانتینر های پیش ساخته می باشد. برای درک بهتر اینکه کانکس پیش ساخه چیست، مزایا آن چیست و سایر اطلاعات مفید، از این راهنما برای کمک به تحقیقات خود در زمینه خرید کانتینر پیش ساخته استفاده کنید.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره ۰۹۱۲۰۸۰۱۸۵۰ تماس حاصل فرمایید.

 

کانتینر پیش ساخته چیست؟

کانکس پیش ساخته کانتینر یا خانه های کانتینری از کانتینر های فلزی محکم و با دوام بالا ساخته شده اند. کانتینر پیش ساخته خارج از محل مورد نظر ساخته و مونتاژ شده اند. و در محل مورد نظر خود قطعات آن بر روی یک دیگر سوار می شوند.

این فرصت را برای کار همزمان روی ساختمان و آماده سازی محل کار ایجاد می کند، که در مقایسه با ساخت و سازهای سنتی، زمان کلی اتمام کار را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. کانتینر های باری و مناسب حمل و نقل تغییر کاربری داده و اصلاح شده به یک عنصر رایج در ساخت کانتینر پیش ساخته تبدیل شده اند.

آنها دارای دوام با ساختار محکم و جابجایی آسان هستند. بنابراین آنها را به عنوان بلوک های اصلی ساختمان پیش ساخته ایده آل می کند. استفاده از کانتینر پیش ساخته به عنوان بخش مهمی از صنعت ساخت و ساز ساختمان روشی کاربردی برای اجرای ساختمان سبز و دوست دار محیط زیست است.

به لطف تنوع بالا در طراحی کانتینر پیش ساخته می توان به خانه هایی با طراحی های مدرن و زیبا دست پیدا کرد تا نیازهای اکثر افراد را پاسخگو باشد. کانتینر پیش ساخته کاربردهای بسیار زیادی را در زمینه خانه های کانتینری، کانتینر اداری، کانتینر انباری، کانتینر نگهبانی، کانتینر فروشگاهی و بسیار دیگر از انواع کانتینرها می باشد.

مزایای کانتینر پیش ساخته

مزایای کانتینر پیش ساخته

مزایای کانتینر پیش ساخته

در ادامه به بررسی مزایا و ویژگی های کانتینر های پیش ساخته خواهیم پرداخت.

  • کیفیت و دوام بالا

یکی از مشخصه های مهم انواع کانتینر ها دوام و مقاومت آن ها می باشد. کانتینرها توانایی حمل بارهای سنگین و جابجا شدن در مسافت های طولانی در کشتی ها را دارند.

بنابراین آنها اغلب در مورد استحکام و دوام از شرایط بسیار مطلوبی برخوردار هستند.

از آنجا که این کانتینر پیش ساخته در کارخانه ای تولید می شوند که بسیار حرفه می باشد و در این زمینه تخصص کافی را دارد.

هر خانه کانتینری پیش ساخته شامل طرح های ساختمانی دقیق و تمام مصالح لازم برای ساخت خانه است. پس از شروع پروژه ساختمانی، نیازی به استخدام پیمانکاران یا کارکنان اضافی برای کار در پروژه نیست.

و همچنین کانتینرهای پیش ساخته از دوام و کیفیت بالایی برخوردار هستند. که منجر به داشتن خانه هایی با دوام و طول عمر بالا می باشد. کانکس وان یکی از شرکت های تولید کننده کانتینر پیش ساخته با کیفت و دوام بالا می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانتینر پیش ساخته کانکس وان به وب سایت کانکس وان مراجعه کنید.

 

بیشتر بخوانید: کانکس رستوران 

 

  • کانتینر پیش ساخته با هزینه کم

کانتینر پیش ساخته با هزینه کم

کانتینر پیش ساخته با هزینه کم

استفاده از کانکس پیش ساخته دارای مزایای زیادی است. یکی از مزایای آن این است که کانتینر های از قبل و در یک شرکت تولید کننده ساخته شده اند. که بسیار در هزینه های ساخت ساز در محل ساختمان را کاهش می دهد.

همچنین هزینه حمل و نقل مواد و نیروی کار از یک انبار به میزان قابل توجهی کمتر است. یک خانه کانتینری مدولار و پیش ساخته را می توان در قالب یک پکیج و کیت کامل، با تمام مواد مورد نیاز و یک طرح ساختمانی دقیق خریداری کرد.

کیت ها با قیمت مناسب به فروش می رسند. کیت شامل فونداسیون، دیوارها، سقف، درها، پنجره ها، طاقچه، تابلوهای برق، سیستم لوله کشی، وسایل لوله کشی، پنجره ها، کابینت ها، لوازم خانگی، دیوارها، کفپوش، کابینت و سایر لوازم جانبی است.

لوازم جانبی دیگری مانند کابینت، کمد، سینک ظرفشویی، حمام و آشپزخانه جزیره ای وجود دارد. که می توانید جداگانه با هزینه اضافی خریداری کنید. کانتینر پیش ساخته یک گزینه بسیار مقرون به صرفه برای ساخت منازل می باشد.

اگر قرار باشد خانه کانتینری پیش ساخته خریداری شود. و در ترکیب با نوع دیگری از خانه مانند خانه سنتی، آپارتمان یا کانکس قرار بگیرد، هزینه های کمی انجام در پی دارد. یک کانکس پیش ساخته از کانکس وان می تواند تا ۵۰٪ در کل هزینه ساخت و ساز در مقایسه با خانه های سنتی کاهش ایجاد کند.

 

بیشتر بخوانید: کانتینر مسکونی

 

  • قابلیت حمل و نقل

یک کانکس پیش ساخته مدولار یک ساختاری از پیش ساخته را دارد که می تواند. به راحتی در یک سایت آماده ساخت نصب شود. جابجایی کانکس های پیش ساخته به دلیل این که از قبل مونتاژ شده اند بسیار آسان است. ساخت کانتینر پیش ساخته با مشخصات و خواسته های مشتری انجام می شود.

این بدان معناست که هیچ نگرانی در مورد خرابی سازه در حین مونتاژ ایجاد نمی شود. کانکس وان با توجه به سابقه درخشان و یک تیم تولید کننده حرفه ای اقدام به ساخت و تولید کانکس های پیش ساخته متناسب با کاربردها و نیاز های مشتریان خود می کند.

  • زمان ساخت سریع

زمان ساخت سریع

زمان ساخت سریع

ساخت و ساز با استفاده از کانکس پیش ساخته بسیار سریعتر از روشهای ساخت خانه های سنتی است. خانه های کوچکتر می توانند ظرف سه هفته با استفاده از کانکس پیش ساخته به بهره برداری کامل برسند. خانه های بزرگتر در چند ماه تکمیل می شوند.

همچنین بسیاری از جزئیات و تغییرات کوچک را می توان قبل از به رسیدن کانکس های پیش ساخته به مقصد نهایی در محل تولید انجام داد. برای اطلاعات دقیق تر در مورد زمان تحویل و خرید کانکس های پیش ساخته به صورت سفارشی و یا اجاره کانکس های پیش ساخته با کارشناسان کانکس وان ارتباط برقرار کنید تا در این زمینه مشاوره لازم را دریافت کنید.

  • خلاقیت در طراحی

کانکس های پیش ساخته در اندازه های مختلف وجود دارد که به شما این آزادی را می دهد که خانه ای به اندازه بزرگ یا کوچک به دلخواه ایجاد کنید. برای ایجاد فضای بزرگتر می توانید چندین کانتینر را با هم ترکیب کنید. می توانید پنجره های بزرگی در کانتینر ها تعبیه کنید تا فضا را باز کرده و نور طبیعی زیادی را به داخل محیط کانتینر وارد کنید.

یا می توانید درهای شیشه ای بزرگی را نصب کنید. استفاده از کانکس های پیش ساخته به شما امکان می دهد سبک شخصی خود را بیان کنید. با قوانین ساخت و ساز و معماری سنتی شما آزاد هستید که تغییرات مد نظر خود را ایجاد کنید. برای آزادی بیشتر سعی کنید از کانتیرهای پیش ساخته با ابعاد بزرگتر استفاده کنید. این امر باعث می شود که عایق را راحت تر کرده و همچنان جایی برای پنکه سقفی داشته باشید.

  • دوستدار محیط زیست

بسیاری از افراد با توجه به اینکه اقدام به استفاده از کانکس های پیش ساخته دست دوم می کنند. به میزان بسیار زیادی در کاهش آلودگی های محیط زیست نقش دارند. با توجه به اینکه در ساخت یک کانتینر فولاد بسیار زیادی مصرف می شود. با استفاده از کانتینر دست دوم میزان زیادی از فولاد دخیره شده و صرف امور دیگری قرار می گیرد.

قیمت کانتینر پیش ساخته

قیمت کانتینر پیش ساخته

قیمت کانتینر پیش ساخته

پیش ساخته با توجه به فاکتورهای زیادی قیمت گذاری می شود. یکی از فاکتورهای مهم اندازه کانتینر می باشد که در اندازه های ۱۰، ۲۰ و ۴۰ فوت موجود می باشند. و امکان شخصی سازی و تغییر در اندازه ها نیز وجود دارد.

یکی دیگر از فاکتور های مهم در قیمت کانکس پیش ساخته امکانات و گزینه های مختلفی است. که در یک کانکس پیش ساخته قرار داده شده است در قیمت ها بسیار تاثیر گذاز می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت کانکس های پیش ساخته و جهت دریافت مشاوره با کارشناسان کانکس وان ارتباط برقرار کنید.

خرید کانتینر پیش ساخته

اگر شما قصد خرید کانکس پیش ساخته را دارید. باید به دنبال یکی از شرکت های معتبر ارئه دهنده خدمات کانکس وکانتینر باشید. کانکس وان یکی از این شرکت مهم و با سابقه در زمینه کانکس و کانکس پیش ساخته می باشد. برای خرید کانکس پیش ساخته و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کانکس وان ارتباط برقرار کنید خرید کانتینر.

فروش کانتینر پیش ساخته

فروش کانتینر پیش ساخته

فروش کانتینر پیش ساخته

کانکس وان یکی از شرکت های پیشرو وبرجسته در زمینه فروش انواع کانکس ها و انواع کانتینر با کاربرد های مختلف مانند کانکس اداری، کانکس ویلایی، کانکس نگهبانی، کانکس فروشگاهی، کانتینر ویلایی، کانتینر اداری، کانتینر انباری، کانتینر مسکونی و بسیاری از انواع دیگر کانکس ها و کانتینر ها با قیمت های مناسب می باشد.

شرکت کانکس وان همچنین امکان اجاره و فروش انوع کانتینر های دست دوم را برای افرادی که نیاز به استفاده از کانتینر های درجه یک در یک مدت زمان محدود را دارند را فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خرید انواع کانتینر پیش ساخته و یا راهنمایی های بیشتر با کارشناسان کانکس وان ارتباط برقرار کنید.

 

b2n

rizy

Rate this post
4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *