تعمیرات کانکس

تعمیرات کانکس

تعمیرات کانکس

تعمیرات کانکس یکی از خدماتی است که شرکت بعد از خرید کانکس به شما ارائه می دهد. لازم است تا شما انواع آسیب هایی که ممکن است به کانکس وارد شود را بشناسید و راه حل آن را بدانید. این گونه می توانید بهتر با تعمیرات کانکس آشنا شوید و راه حل های مناسب تر و منطقی تری را به کار بگیرید. به شما ییشنهاد می کنیم که حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

چه آسیب هایی به کانکس وارد می شود؟

چه آسیب هایی به کانکس وارد می شود؟

چه آسیب هایی به کانکس وارد می شود؟

آسیب هایی که به کانکس و کانتینر وارد می شود شامل موارد متعددی می شود. البته آسیب بستگی به نوع کانکس و میزان در خطر بودن آن دارد. بعضی از کانکس ها بیشتر در موقعیت های خطر آفرین قرار دارند. به همین دلیل بیشتر آسیب می بینند. به شما پیشنهاد می کنیم که برای آشنایی با تعمیرات کانکس و نوع آسیب های آن ها جدول زیر را مطالعه کنید.

 

آسیب به بدنه داخلی و خارجی آسیب به تاسیسات و سیستم های برق
آسیب به درب و پنجره کانکس آسیب به کفپوش

 

آسیب دیدگی به کانکس در تمام نقاطی که ذکر شد وجود دارد. به عبارتی ممکن است که به کانکس در تمام این نقاط آسیب وارد شود. نکته ای که بسیار با اهمیت است این است که میزان آسیب دیدگی متفاوت است. ممکن است که آسیب کم باشد ، در این صورت تعمیرات کانکس ساده تر و در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود.

 • آسیب به بدنه داخلی و خارجی

یکی از این آسیب ها، آسیب هایی است که به بدنه داخلی و خارجی کانکس وارد می شود. به عبارتی این آسیب ها بسیار زیاد هستند. البته عوامل متعددی سبب به وجود آمدن این موارد می شود. شما باید عواملی که به کانکس شما آسیب وارد می کند را شناسایی کرده و بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

به عبارتی ریشه یابی و مشخص کردن آسیب ها در این حوزه بسیار با اهمیت است. شما ابتدا باید آسیب را بشناسید و سپس آن را به تعمیرکاران ما گزارش دهید. این گونه می توانید بهتر این آسیب ها را برطرف کنید. تعمیرات کانکس شامل تعمیرات بدنه داخلی و خارجی سازه خواهد شد.

چه آسیب هایی به بدنه داخلی و خارجی کانکس وارد می شود؟

 • آسیب به بدنه داخلی

عواملی که به بدنه داخلی کانکس آسیب می رسانند، عواملی مانند آتش سوزی، نشت آب در سقف کانکس و نفوذ آن به دیواره ها می باشد. این آسیب ها از جمله آسیب هایی هستند که به داخل یک کانکس وارد می شود. البته اگر چه ممکن است در ظاهر بزرگ و عمیق نباشند، با این حال ممکن است که نتایج بسیار عمیق و بزرگی داشته باشند.

به همین دلیل ممکن است که روند کار با کانکس را با مشکلات زیادی مواجه کند. توجه داشته باشید کانکس هایی که کاربرد تجاری دارند. بیشتر از سایر کانکس ها در معرض آسیب دیدگی قرار دارند.  به عبارتی این کانکس ها از جمله کانکس هایی هستند که با آن ها درآمدزایی می شود.

یعنی می توان به بهترین شکل از این طریق درآمد داشت. کارکرد کانکس های تجاری با کانکس های مسکونی متفاوت است. این کانکس ها بیشتر در مسیر رفت و آمد و تغییرات آب و هوایی قرار می گیرند. به همین دلیل بیشتر آسیب می بینند. تعمیرات کانکس شامل تعمیر کانکس های تجاری نیز می شود.

 • آسیب به بدنه خارجی

عوامل زیادی هستند که باعث آسیب رساندن به بدنه خراجی کانکس می شوند. به عبارتی هر کدام از این آسیب ها می توانند کارکرد کانکس را مختل کنند. همچنین این امکان وجود دارد تا کانکس کارایی خود را از دست بدهد. ما در قسمت زیر به عواملی اشاره می کنیم که به بافت بیرونی کانکس آسیب می رساند.

 1. برخورد یک شئ سنگین به دیواره کانکس
 2. سقوط کانکس از ارتفاع
 3. وقوع سیل و توفان
 4. (کانکس پیش ساخته)
 • برخورد یک شئ سنگین به دیواره کانکس

این موارد از جمله مواردی هستند که ممکن است به بدنه بیرونی آسیب برساند. اگر کانکس با یک شئ سنگین مانند ماشین های حمل بار برخورد کند، دیواره بیرونی کانکس از بین می رود. همچنین ممکن است فقط نیاز به رنگ آمیزی داشته باشد.

ممکن است تا سطح آن ها به طور کامل از بین برود. در این شرایط به شما پیشنهاد می کنیم که حتما با شرکت تماس بگیرید تا تصمیمات لازم اتخاذ شود. در این صورت شما می توانید دیواره بیرونی کانکس را تعویض کنید. تعمیرات کانکس می تواند در این زمینه بسیار فایده مند باشد.

 • سقوط کانکس از ارتفاع

سقوط کانکس از ارتفاع

سقوط کانکس از ارتفاع

سقوط کانکس از ارتفاع سبب می شود تا کانکس آسیب ببیند. البته این آسیب هم می تواند به بدنه بیرونی و هم به بدنه داخلی آن آسیب برساند. تعمیرات کانکس در این زمینه بسیار مفید است. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم در صورت بروز این مشکل، با تعمیرکاران شرکت تماس بگیرید.

این آسیب بیشتر به بدنه بیرونی کانکس تحمیل می شود. به همین دلیل لازم است تا ابزار و وسایل خاص برای تعمیر وجود داشته باشد. به همین دلیل این امکان وجود ندارد تا کانکس توسط تعمیرکاران معمولی تعمیر شود. اگر تعمیر غیر اصولی و بدون دانش و آگاهی انجام شود، مشکلات بیشتری را به بار خواهد آورد.

 • وقوع سیل و طوفان

وقوع سیل و طوفان هم می تواند به کانکس آسیب برساند. اگر شدت این آسیب زیاد باشد، می تواند به نوعی کارکرد کانکس را مختل کند. طوفان باعث می شود تا کانکس به سطح اشیا برخورد کند و دیواره بیرونی آسیب ببیند.

همچنین می تواند باعث آسیب دیدگی سطح داخلی کانکس شود. با این حال این آسیب  بیشتر در قسمت بیرونی کانکس رخ خواهد داد. تعمیرات کانکس می تواند در این زمینه راهگشا باشد.

 • آسیب به تاسیسات و سیستم برق

یکی دیگر از این آسیب ها، آسیب به تاسیسات داخلی و سیستم برق است. اگر در این مورد اهمال کاری صورت بگیرد، ممکن است تا نتایج بدی را به همراه داشته باشد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم در صورت مشاهده آسیب به تاسیسات حتما با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

همچنین این امکان وجود دارد تا سیستم برق رسانی متحمل آسیب هایی شود که نتایج بدی را به بار بیاورد. نوسان برق ممکن است منجر به آتش سوزی شود.  در این صورت ما به شما پیشنهاد می کنیم تا با تعمیرکاران تماس بگرید و مشکل خود را اطلاع دهید. در این صورت می توانید از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کنید.

 • آسیب به درب و پنجره

عوامل متعددی می تواند به درب و پنجره کانکس آسیب برساند. یکی از این عوامل، وزش بادهای شدید و وقوع توفان است. به عبارتی تمام این موارد می تواند از عوامل آسیب رسان به درب و پنجره کانکس باشد. لولای پنجره ها به دلیل وزش باد های شدید ممکن است که از بین بروند. تعمیرات کانکس در این زمینه بسیار ساده صورت می گیرد.

درب کانکس به دلیل باز و بسته شدن مکرر ممکن است که دچار آسیب شود. این موارد از آسیب های بسیار ساده و جزئی هستند که به سادگی قابل حل می باشند. شما می توانید این دسته از آسیب ها را به سادگی حل کنید. به شما پیشنهاد می کنیم حتما با تعمیرکاران تماس بگرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به برطرف کردن این آسیب ها کنند.

 • آسیب به کفپوش

  آسیب به کفپوش

  آسیب به کفپوش

کفپوش کانکس ممکن است که مورد آسیب های زیادی قرار بگیرد. تعمیرات کانکس شامل این مورد هم می شود. کفپوش کانکس در اثر برخورد رطوبت و رفت و آمد مکرر از بین خواهد رفت. البته این مورد کمتر برای کانکس مسکونی پیش می آید. به عبارتی کفپوش کانکس از هر جنسی که باشد،  در کانکس های مسکونی از بین نمی رود.

در صورت استفاده زیاد و رفت و آمد های بسیار از بین خواهد رفت. کانکس های اداری و کانکس های فروشگاهی بیشتر در معرض این آسیب قرار دارند. در این صورت شما می توانید با تعمیرکار تماس بگیرد تا کفپوش را تعویض کند و اقدام به تعمیرات کانکس کند. این امکان وجو دارد تا در صورت ترک خوردگی، کفپوش رنگ شود و ترک ها برطرف شوند.

کدام کانکس ها بیشتر از بقیه آسیب می بینند؟

کانکس هایی که کاربری فروشگاهی و ارائه محصولات مختلف را دارند بیشتر در معرض آسیب دیدگی هستند. برای مثال کانکس رستوران یکی از کانکس هایی است رفت و آمد زیادی در آن اتفاق می افتد. همچنین موقعیت تجاری این سازه تغییر می کند. تعمیبرات کانکس شامل تعمیر همه آن ها می شود نه صرفا کانکسی که بیشتر آسیب می بیند.

به عبارتی اگر یک محیط پذیرای نیاز های شهروندان آن منطقه نبود، موقعیت قرارگیری کانکس تغییر خواهد کرد. در این شرایط ممکن است در اثر رفت و آمد های مکرر آسیب ببیند. به عبارتی اگر حمل و نقل بیش از حد معمول صورت گیرد، کانکس در معرض آسیب دیدگی بیشتری قرار می گیرد.

تعمیرات کانکس چقدر زمان بر است؟

زمان دقیقی برای برطرف کردن این آسیب ها مشخص نیست. اگر آسیب وارد شده زیاد باشد، ممکن است که چند روز تعمیر آن زمان ببرد. با این حال اگر آسب جزئی باشد، ممکن است که تعمیر حتی یک روز زمان نبرد.

آسیب های جزئی در مدت زمان کوتاهی و در محل تعمیر خواهند شد. آسیب های عمیق تر ممکن است که دیرتر تعمیر شوند. به عبارتی مدت زمان تعمیرات کانکس به موارد زیادی بستگی دارد.

چه مقدار هزینه برای تعمیر کانکس لازم است؟

یکی از متداول ترین سوالات این است که تعمیر کانکس به چه مقدار هزینه نیاز دارد. نمی توانیم به طور دقیق بگوییم که تعمیر کانکس به چه مقدار هزینه نیاز دارد. آسیبی که به کانکس وارد می شود هزینه هایی را به بار می آورد. هزنیه تعمیرات کانکس به عوامل متعددی بستگی دارد تعمیرات کانتینر.

این هزینه ها مربوط به خرید قطعه جدید و دستمزد به تعمیرکار است. قیمت نهایی تعمیر با در نظر گرفتن این عوامل صورت می پذیرد. یه همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت مشاهده آسیب حتما تماس بگرید. تماس شما باعث می شود تا از بروز آسیب های دیگر جلوگیری شود و در هزینه شما صرفه جویی خواهد شد.

 

شرکت کانکس وان با بیش از سه دهه فعالیت در حوزه تولید و عرضه کانکس، با بکارگیری مهندسین مجرب و بهترین مواد اولیه موجود در بازار توانسته مرغوب ترین کانکس ها را به بازار عرضه کند و گام موثری در  صنعت کانکس بردارد.

 

b2n

rizy

Rate this post
5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *