کانکس رستوران

کانکس رستوران

کانکس رستوران

با ورود به دنیای مدرن، استفاده از کانکس رستوران بیشتر از قبل شده است. به طوری که امروز به عنوان یک جایگزین از این صنعت یاد می شود. این کانکس و کانتینر یکی از پرکاربرد ترین انواع کانکس است که به صورت پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد. از این کانکس در محیط ها و فضاهای متفاوتی استفاده خواهد شد.

کانکس رستوران در چه فضاهایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

این کانکس در فضاهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از این سازه در هر زمان و در هر جایی استفاده کنید. البته این نکته را ذکر کنیم که برای رونق کسب و کار خود می بایست بهترین فضا و بهترین موقعیت را به لحاظ تجاری انتخاب کنید.

می توانید به سود بسیار زیادی دست پیدا کنید. به شما پیشهاد می کنیم در فضاهایی از این کانکس استفاده کنید که بیشترین کاربرد را دارد. در جدول زیر به برخی از این فضاهایی که کانکس رستوران در آن کاربرد دارد اشاره خواهیم کرد کانتینر رستوران.

 

جاده ها و مسیرهای بین شهری پاشاژ ها و مراکز حرید
بازار و مکان های پرتردد ترمینال و فرودگاه

 

  • جاده ها و مسیرهای بین شهری

 

جاده ها و مسیرهای بین شهری

جاده ها و مسیرهای بین شهری

معمولا از کانکس رستوران در جاده ها و مسیرهای بین شهری استفاده می شود. در بسیاری از جاده ها که رستوران به تعداد کافی وجود ندارد، از کانکس رستوران استفاده خواهد شد. این دسته از کانکس ها در این مواقع کاربرد های زیادی دارند.

به عبارتی نبود استراحت گاه و اقامت گاه به تعداد کافی سبب می شود تا بعضی از علاقه مندان به این حوزه، در این جا کانکس خود را بنا کنند. شما می توانید از خدمات این رستوران به بهترین نحو استفاده کنید.

تفاوت کانکس رستوران با کانکس ساده در جاده ها

  • هزینه احداث

یکی از دلایلی که کانکس رستوران در این مسیرها بنا می شود این است که هزینه احداث رستوران به روش های رایج و مرسوم در این مناطق زیاد است. به عبارتی حمل مصالح سیمان و بتن ممکن است که بسیار گران و پر هزینه باشد. با این تفاوت که کانکس رستوران مصالح پیش ساخته و آماده ای دارد. به همین دلیل حمل مصالح به این مناطق کار دشوار و طاقت فرسایی نیست.

یکی از مزایایی که این سازه نسبت به دیگر سازه ها دارد این است که به دلیل پیش ساخته بودن، هزینه ای بایت ساخت ندارد. به عبارتی لازم نیست تا شما هزینه زیادی را بابت ساخت آن پرداخت کنید.

این در حالی است که رستوران هایی که مصالح آن سیمان و بتن است، به دلیل فرایند ساخت دشوار، پر هزینه تر هستند. به همین دلیل صاحبان رستوران و کسب و کار، هیچ تمایلی به ساخت این رستوران ها در مسیر های بین شهری ندارند.

  • زمان ساخت

یکی دیگر از این تفاوت ها زمان ساخت کانکس رستوران و رستوران ساده است. زمان ساخت کانکس رستوران بسیار کمتر از زمان ساخت رستوران ساده است. روش ساخت این کانکس ها با سازه های سیمانی متفاوت است. معمولا این کانکس ها به واسطه قطعاتی که دارند روی هم نصب خواهند شد.

به همین دلیل فرایند ساخت آن به طور کل با سازه های سیمانی متفاوت است. با توجه به این تفاوت، زمان ساخت آن ها نیز با هم متفاوت می باشد. برای کسانی که می خواهند تا کسب و کار خود را بدون وقفه شروع کنند، کانکس رستوران مناسب تر می باشد.

 

بیشتر بخوانید: کانکس پلیس

 

  • پاساژ ها و مراکز خرید

پاساژ ها و مراکز خرید

پاساژ ها و مراکز خرید

یکی از محیط های دیگری که از کانکس رستوران استفاده می شود، پاساژ ها و مراکز خرید است. این دسته از سازه ها در پاساژ ها بی شمار کاربرد دارند. شما می توانید این کانکس را در پاساژ و مراکز خرید قرار دهید. به عبارتی مشاهده خواهید کرد که بعد از یک مدت به سود مناسب خود دست پیدا می کنید.

پاساژ ها معمولا یکی از مراکز تجاری در کلان شهر ها هستند. به همین دلیل روزانه هزاران نفر در این مراکز ورود و خروج می کنند. با توجه به این  مسئله صاحبان رستوران در پی کسب مجوز احداث این مراکز هستند.

اگر کمی توجه کنید متوجه خواهید شد که نصب این کانکس در مراکز تجاری، موقعیت بسیار مناسبی دارد. از این جهت می گوییم موقعیت مناسب که معمولا ساخت یک رستوران در این جا بازخورد مناسبی دارد.

با توجه به این مسئله که استفاده کنندگان به نوع رستوران اهمیت نمی دهد. یعنی برای آن ها تفاوتی ندارد که رستوران آن ها به شکل کانکس باشد یا رستوران ساده. تنها چیزی که در این مورد تعیین کننده است کیفیت خدمات است.

  • بازار ها و مکان های پرتردد

بازار ها و مکان های پرتردد از جمله مناطقی هستند که کانکس رستوران در آن نصب می شود. به عبارتی این مناطق از جمله مناطقی هستند که ساخت کانکس رستوران در آن با استقبال بسیار زیادی مواجه خواهد شد.

به عبارتی هر جایی که ساخت رستوان گران باشد، استقبال برای سرمایه گذاری در این مناطق کم می شود. در پی آن ساخت رستوران در این مناطق بسیار کم خواهد شد. در نتیجه کانکس رستوران می تواند در این زمینه گزینه مناسبی باشد. هزینه  احدث آن در مقایسه با نمونه های مشابه بسیار مناسب تر است. به همین دلیل افراد به ساخت کانکس رستوران ترغیب خواهند شد.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره ۰۹۱۲۰۸۰۱۸۵۰ تماس حاصل فرمایید.

 

  • ترمینال و فرودگاه

یکی دیگر از فضاهایی که در آن از کانکس رستوران استفاده می شود، ترمینال و فرودگاه است. معمولا در این مناطق حتما باید یک فضای مناسب برای ارائه خدمات در این زمینه وجود داشته باشد. این خدمات می تواند توسط یک کانکس ارائه شود. هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد. شما خواهید توانست خدمات خود را با استفاده از این کانکس ها دریافت کنید.

انواع کانکس رستوران

انواع کانکس رستوران

انواع کانکس رستوران

کانکس رستوران به دو دسته کلی تقسیم می شود. هر کدام از آن ها کاربرد های متنوعی دارند. در حقیقت شیوه سرویس دهی آن ها با یکدیگر کاملا متفاوت است. در قسمت زیر به شیوه سرویس دهی این کانکس ها اشاره خواهیم کرد.

بعضی از انواع کانتینر و کانکس ها، کار طبخ غذا و فروش آن به مردم را بر عهده دارند. این کانکس ها، کانکس هایی هستند که فضای کافی برای سرو غذا را ندارند. به همین دلیل می توان گفت که کارکردی متفاوت با کانکس های دیگر دارند. بعضی از کانکس ها هم هستند که علاوه بر طبخ غذا، سرو غذا را در داخل کانکس انجام می دهند. کارکرد این کانکس ها با بقیه متفاوت است.

ابعاد کانکس رستوران

ابعاد و اندازه کانکس رستوران به موارد متفاوتی بستگی دارد. حتما می دانید که اندازه کانکس متاثر از میزان ارائه خدمات و سرویس دهی به شهروندان است. به عبارتی بستگی به میزان خدماتی دارد که در برنامه ریزی های آن کسب و کار قرار دارد.

اگر میزان ارائه خدمات زیاد بود، شما می توانید یک کانکس بزرگ خریداری کنید. اگر میزان سرویس دهی کم بود، می توانید از کانکس های کوچک و سیار استفاده کنید. کانکس کوچک و سیار به سازه هایی گفته می شود که معمولا فست فود و غذاهای این چنینی را طبخ و می فروشند. این دسته از کانکس ها در پاساژ و بازار کاربرد دارند.

قیمت کانکس رستوران

قیمت کانکس رستوران

قیمت کانکس رستوران

هزینه کانکس رستوران از عوامل متعدی تاثیر می پذیرد. ذکر این نکته لارم است که قیمت کانکس رستوران به تنهایی بسیار مناسب تر از رستوران ساده است. علاوه بر آن امکاناتی که در کانکس قرار دارد هم متفاوت است.

نوع کارکرد این سازه به گونه ای است که می توان از آن بدون امکانات هم بهره برداری کرد. به عبارتی اساس کار با این کانکس ها، به کار بردن کمترین امکانات و خلق بهترین خدمات است. به همین دلیل قیمت نهایی آن ها بسیار مناسب تر از بقیه موارد است.

این در حالی است که ورود به این حوزه کاری به شیوه رایج جامعه، بسیار پر هزینه می باشد. به عبارتی از مشاغل پر سود و در عین حال پر هزینه به شمار می روند. شما می توانید با استفاده از کانکس رستوران این سازه را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

خرید کانکس رستوران

شما می توانید با خرید این سازه به تمام اهداف تجاری خود دست پیدا کنید. به عبارتی می توانید با خرید یک کانکس، انتخاب عقلانی و منطقی داشته باشید. شا می توانید با انتخاب این کانکس یک قدم جلوتر از افرادی باشید که با این سازه ها آشنایی ندارند. به عبارتی استفاده از مزایای این سازه در هر جهتی به نفع و سود شما می باشد.

فروش کانکس رستوران

فروش کانکس رستوران

فروش کانکس رستوران

برای فروش این سازه توسط کارد فروش شرکت با ارائه خدمات کارشناسان انجام می شود. پشتیبانی مستمر و مفید کارشناسان، از نقطه قوت فروش این سازه توسط شرکت به حساب می آید.  شما باید قبل از خرید، سابقه شرکت تولید کننده را مورد بررسی قرار دهید. تعداد پروژه های موفقیت آمیز نشان دهنده ارزشمند بودن شرکت می باشد.

تعمیرات کانکس رستوران

اگر اجزای کانکس نیاز به تعمیر داشت، تعمیر کاران ما پاسخگوی شما هستند. به عبارتی شما می توانید با استفاده از خدماتی که آن ها به شما ارائه می دهند، آسیب کانکس خود را برطرف کنید تعمیرات کانکس.

برطرف کردن این آسیب به این موضوع بستگی دارد که چه مقدار از بدنه کانکس آسیب دیده باشد. مدت زمانی که صرف تعمیر کانکس می شود هم به این موضوع بستگی دارد. هزینه پرداختی تعمیرات هم متاثر از همین قضیه است.

 

b2n

rizy

Rate this post
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *