کانکس کوچک

کانکس کوچک

کانکس کوچک

کانکس کوچک یک یک سازه پیش ساخته است که در امور زیادی کاربرد دارد. این سازه یکی از پرکاربردترین سازه های پیش ساخته به شمار می رود. این سازه قابلیت ها و ویژگی های بی شماری دارد. شما می توانید با خرید این کانتینر آن را در محل نصب و از ویژگی های آن استفاده کنید. در جدول زیر به ۴ مورد از پرکاربردترین کانکس های کوچک اشاره خواهیم کرد.

 

کانکس کوچک انباری کانکس کوچک سرویس بهداشتی
کانکس کوچک خوابگاهی کانکس کوچک فروشگاهی

 

این چهار مورد از پرکاربردترین انواع کانکس کوچک به شمار می روند. به عبارتی این سازه ها در اندازه های کوچک کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. البته  همه این سازه ها در اندازه‌های بزرگ نیز ساخته می شوند. به عبارتی کاربرد آنها هر اندازه و ابعادی اثبات شده است. تنها تفاوت این سازه و بزرگ، در جایی است کانکس نصب می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. سازه های بزرگ معمولاً به مقدار فضای بیشتری احتیاج دارند.

سازه های کوچک تر معمولا در یک فضای محیطی محدود قابل استفاده هستند. اغلب افراد این سازه ها را به دلیل این که اقتصادی و کوچک هستند خریداری می کنند. در قسمت زیر به این ویژگی این سازه بیشتر اشاره خواهیم کرد.

  • کانکس کوچک انباری

کانکس کوچک انباری

کانکس کوچک انباری

این سازه ها عمدتاً در اندازه های کوچک ساخته می شوند. کاربری این سازه در فضای محدود از بین نمی رود. همچنین کارایی این سازه در فضای محدود کاسته نخواهد شد. افرادی که از سازه انباری استفاده می کنند، به دنبال یک فضا برای نگهداری از وسایل اضافی خود هستند.

این وسایل از جمله وسایل اضافی و مازاد می باشد. به همین دلیل می‌توان هر مقدار اندازه کوچک را این سازه ها تصور کرد. انبار کردن وسایل اضافی در محیط های محدود صورت می گیرد. به عبارتی شما می توانید با در اختیار داشتن فضای محدود، این سازه را خریداری کنید. این گونه می توانید تصمیمات بهتری را اتخاذ کنید. همه این موارد به شما بستگی دارد شما می توانید با خرید کانکس بزرگ از کاربردهای متنوع آن نهایت استفاده را کنید.

  • کانکس کوچک سرویس بهداشتی

این سازه ها عمدتاً در ابعاد کوچک ساخت می‌شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. این سازه ها در مواقعی کاربرد دارند که فضای زیادی در اختیار خانواده ها نیست. به عبارتی احداث یک سرویس توالت بهداشتی، هم هزینه بردار و هم به فضای زیادی احتیاج دارد. احداث یک سرویس توالت همراه با دردسر و هزینه است.

در صورتی که سازه سرویس بهداشتی هزینه زیادی برای احداث ندارد. شما می توانید تنها یک هزینه کلی برای خرید سازه بپردازید. به عبارتی خرید این سازه می‌تواند تا حدودی شما را به اهدافتان برساند. خرید کانکس سرویس بهداشتی تنها نیازمند پرداخت هزینه برای خرید سازه است.

همه شما اغلب حداقل محیطی را که برای نصب این سازه لازم است در اختیار دارید. محیطی که این سازه در آن قرار می گیرد، در اختیار همه شما است. به همین دلیل شما فقط هزینه خرید سازه را می پردازید.

  • کانکس کوچک خوابگاهی

کانکس کوچک خوابگاهی

کانکس کوچک خوابگاهی

این سازه یکی دیگر از کانکس هایی است که در ابعاد کوچک ساخته می شود. اگر قرار باشد تا این سازه به تعداد متعدد خریداری شود، می توان گفت اندازه آن بیشتر خواهد شد. به طور کل اندازه این سازه ها به نسبت سازه های فروشگاهی، کانکس مسکونی و کانکس اداری بیشتر است.

شما می توانید این سازه را در ابعاد کوچک خریداری کنید.  این سازه در هر ابعاد و اندازه  قابل خریداری است. به شما پیشنهاد می کنیم از ویژگی های متعدد این سازه کمال استفاده را کنید کانتینر کوچک.

  • کانکس کوچک فروشگاهی

سازه کوچک فروشگاهی هم می تواند در ابعاد بزرگ و هم می تواند در ابعاد کوچک ساخته شود. کانکس هایی که قابلیت تجاری و فروشگاهی دارند، در ابعاد کوچکتری ساخته می شوند. به عبارتی اندازه گیری و مشخص کردن ابعاد کانکس فروشگاهی، بسیار با اهمیت است. شما می توانید این سازه را در اندازه‌های متنوع خریداری کنید.

مجموعه ما ارائه دهنده انواع کانکس فروشگاهی می باشد. بعضی از این سازه ها دکه روزنامه فروشی و تنقلات فروشی هستند. سازه سوپر مارکت سیار یکی دیگر از سازه هایی است که در ابعاد کوچک ساخته می شود. شما می توانید از انواع این سازه بازدید کرده و از خدمات متنوع آن بهره مند شوید.

ابعاد کانکس کوچک

ابعاد کانکس کوچک

ابعاد کانکس کوچک

اندازه کانکس های کوچک، با هم متفاوت است. بعضی از این کانکس آماده در ابعاد کوچک تر  از بقیه قابل خریداری هستند. این سطح از سازه ها عمدتاً سازه های فروشگاهی سیار می باشند.

سازه هایی که سیار هستند، کانکس هایی هستند که در اندازه‌های کوچک تری ساخته می‌شوند.  شما می‌توانید انواع کانکس کوچک سیار را خریداری کنید. این سازه ها به دلیل این که باید جا به جا شوند، در ابعاد کوچکتری ساخته می شوند. سازه هایی هستند که سیار نیستند. به همین دلیل ممکن است در ابعاد بزرگتری ساخته شوند. به شما پیشنهاد خواهیم کرد سازه را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

انتخاب هر کدام از این سازه ها به شما بستگی خواهد داشت. اگر شما حداقل فضای کافی برای برای احداث کانکس را دارید، به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا این سازه خریداری کنید. در غیر این صورت نمی توانید با صرف هزینه گزاف، به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنید .  انتخاب همه این موارد به شما بستگی خواهد داشت.

 قیمت کانکس کوچک

قیمت سازه تماماً بستگی به این موضوع دارد که سازه با چه امکاناتی به شما فروخته خواهد شد. کانکس هایی که امکانات کمتری داشته باشند، با قیمت ارزان تر و مناسب‌تر فروخته خواهند شد.

قیمت این سازه به دلیل اینکه ابعاد کوچک تری دارد، بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر از کانکس بزرگ می باشد. به همین دلیل پیشنهاد خواهیم کرد یک کانکس کوچک با قیمت مناسب خریداری کنید.

اگر قرار باشد تا شما هزینه زیادی برای خرید سازه بپردازید، در این شرایط هزینه های کلی و جانبی شما روی هم رفته بیشتر خواهد شد. به همین دلیل به شما پیشنهاد خواهیم کرد یک سازه کوچک با امکانات متوسط و قیمت مناسب خریداری کنید. این گونه می‌توانید هزینه های خود را مدیریت کرده و سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنید.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره ۰۹۱۲۰۸۰۱۸۵۰ تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت کانکس به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت کانکس کوچک به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت کانکس کوچک به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه سازه کوچک به موارد زیادی بستگی دارد. قیمت این سازه ها به طور کل به سطح کیفی سازه، امکانات اولیه و امکانات اصلی که در ساخت سازه به کار رفته بستگی دارد. این موارد قیمت نهایی سازه را مشخص می کنند. علاوه بر سطح واقعی قیمت، موارد دیگری هم هستند که می‌توانند رضایت شما را از خرید سازه دو چندان کنند.

یکی از این موارد قیمت گذاری شرکت می باشد. قیمت گذاری شرکت کاملا عادلانه و منطقی صورت خواهد گرفت. به عبارتی معمولاً قیمت‌گذاری به گونه ای صورت می گیرد که همه مشتریان جلب آن خواهند شد.

توجه به قدرت خرید مردم و توان اقتصادی

به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا یک سازه با این ویژگی ها را خریداری کنید. سطح قیمت گذاری شرکت ها بسیار با اهمیت می باشد. قیمت گذاری به گونه ای صورت می گیرد که در کنار توجه به همه این موارد اعم از دستمزد به نیروی کار، سود شرکت و کارمزد، به توان اقتصادی مردم جامعه نیز توجه شود. در این شرایط می توان رضایت همه مشتریان را به طور کامل جلب کرد.

خرید کانکس کوچک

خرید کانکس کوچک

خرید کانکس کوچک

شما می توانید برای خرید سازه با شرکت تماس بگیرید. می‌توانید ابتدا از مشاوران ما کمک بگیرید و به درک دقیقی از ویژگی‌های سازه خود دست پیدا کنید. سپس می‌توانید با توجه به همه این موارد، سازه کوچک را خریداری کنید. خواهید توانست به تمام اهدافی که دارید دست پیدا کنید.

فروش کانکس کوچک

ما در چند سال اخیر تلاش کرده ایم تا با فروش سازه، گامی بلند در جهت رسیدن به اهداف تجاری خود برداریم. در حقیقت توانسته ایم تا تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت شما به کار بگیریم.

در حقیقت ما تلاش کرده ایم تا تمام برنامه های خود را برای رسیدن به اهداف والا و بلندمرتبه شما به کار بگیریم. به همین منظور برنامه هایی را برای ارائه بیشتر خدمات به شما پایه ریزی کرده ایم. در قسمت زیر به برخی از این برنامه ها اشاره خواهیم کرد.

  • مشاوره در زمینه جنس و کیفیت سازه
  • مشاوره در زمینه کاربرد و کارکرد
  • مشاوره در زمینه نحوه استفاده از قابلیت ها
  • مشاوره در زمینه طول عمر و مدت ماندگاری هر سازه
  • (کانکس رستوران)

شرکت ما در تمام این زمینه ها شما را راهنمایی خواهد کرد. شما می توانید در مورد موارد مذکور و همچنین در موارد دیگر از مشاوره های کارشناسان ما نهایت استفاده را کنید. این گونه می توانید تصمیم درست تری را بگیرید و به موفقیت های زیادی دست پیدا کنید.

تعمیرات کانکس کوچک

برای تعمیرات این سازه لازم است تا شما حتما با یک تکنسین و تعمیرکار متخصص تماس بگیرید. ابتدا نوع آسیب را به آن ها گزارش داده و میزان آن را به تعمیر کار اطلاع دهید. شدت آسیب، بیان گر تمام اقدامات و کارهایی است که تعمیرکار انجام می دهد تعمیرات کانکس.

اگر مقدار آسیب زیاد بود، کانکس برای تعمیرات اساسی به کارگاه منتقل می شود. اگر شدت آسیب کم بود، آسیب در محل استقرار سازه برطرف خواهد شد. شما می توانید با توجه به این شرایط نهایت تصمیم را بگیرید.

 

b2n

rizy

Rate this post
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *